کد خبر: 4035105
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳

برگزاری وبینار «انقلاب اسلامی ایران: دستاوردها و چشم‌انداز» در روسیه

رایزنی فرهنگی ایران و انستیتو شرق‌شناسی آکادمی علوم روسیه به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، وبینار «انقلاب اسلامی ایران: دستاوردها و چشم‌انداز» را امروز، 20 بهمن‌ماه برگزار می‌کنند.

برگزاری وبینار «انقلاب اسلامی ایران: دستاوردها و چشم‌انداز» در روسیهبه گزارش ایکنا به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این وبینار با سخنرانی پژوهشگران و اساتید ایران‌شناس روسیه در محورهای فرهنگی، سیاسی و اقتصادی برگزار می‌شود و کاظم جلالی، سفیر ایران در فدراسیون روسیه و علی‌اکبر اکبرف، رئیس انستیتو شرق‌شناسی آکادمی علوم روسیه در آن سخن خواهند گفت.

در ادامه، مسعود احمدوند، رایزن فرهنگی ایران در روسیه با موضوع «انقلاب اسلامی و فرهنگ: ارتباط متقابل»، نینا مامدوا، رئیس بخش ایران انستیتو شرق‌شناسی آکادمی علوم روسیه با موضوع «پویایی اقتصادی و عوامل خارجی در مسیر توسعه ایران» و مارینا کامناوا، پژوهشگر ارشد علمی انستیتو شرق‌شناسی آکادمی علوم روسیه با موضوع «آموزش زبان فارسی در روسیه» سخنرانی می‌کنند.

لانا راوندی فدایی، دانشیار کرسی شرق معاصر دانشگاه دولتی علوم انسانی روسیه و مدیر مرکز فرهنگ شرق با موضوع «نقش ایران در تأمین امنیت در قفقاز و آسیای میانه»، ولادیمیر ساژین، پژوهشگر ارشد انستیتو شرق‌شناسی آکادمی علوم روسیه با موضوع «برجام» و ایرینا فدراوا، پژوهشگر ارشد انستیتو شرق‌شناسی آکادمی علوم روسیه با موضوع «نقش ایران در منطقه» از دیگر سخنرانان این نشست اعلام شده‌اند.

همچنین، نیکیتا فیلین، رئیس کرسی شرق معاصر دانشگاه دولتی علوم انسانی روسیه با موضوع «نظام انتخاباتی ایران»، آناستاسیا آبوخووا، پژوهشگر ارشد انستیتو شرق‌شناسی آکادمی علوم روسیه با موضوع «ظرفیت صادراتی ایران» و الکساندر پالیشوک، دانشیار دانشگاه دولتی زبانشناسی مسکو با موضوع «همکاری‌های دانشگاهی ایران و روسیه» مطالب خود را بیان می‌کنند.

بنابر این گزارش، این وبینار امروز ساعت 15 از طریق بستر زوم به نشانی اینترنتی https://us02web.zoom.us/j/9487867025?pwd=TSsyYTh6bGt2S0ppLzFRb1Z6YWVJZz09  به زبان‌های فارسی و روسی در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha