کد خبر: 4042292
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۵

گردهمایی فعالان صنعت حلال در اکسپوی 2022 کانادا

نمایشگاه حلال 2022 کانادا که بزرگ‌ترین رویداد از این دست در آمریکای شمالی است، فعالان این حوزه در بازار رو به رشد حلال را اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ گردهم می‌آورد.

به گزارش ایکنا، نمایشگاه حلال 2022 کانادا (Halal Expo Canada 2022) به عنوان دروازه‌ای به بازار رو به رشد حلال آمریکای شمالی، محصولات و خدمات صنعت حلال را با بالاترین کیفیت عرضه می‌کند و محل ملاقات خریداران و عرضه‌کنندگان محصولات و خدمات حلال از شرق و غرب جهان است.

در این نمایشگاه 12 سمینار برگزار می‌شود و بیش از چهار هزار نفر در آن حضور خواهد داشت همچنین 200 شرکت محصولات خود را ارائه خواهند کرد.

 محصولات عرضه شده از غذا و نوشیدنی گرفته تا دارو و لوازم آرایشی، از امور مالی تا تجارت الکترونیک و لجستیک تا گردشگری و موارد دیگر خواهد بود.

در این نمایشگاه همه فعالان صنعت حلال زیر یک سقف گرد هم می‌آیند و بستری ایده‌آل برای شبکه‌سازی و به اشتراک گذاشتن تجربیات بازار  برای معامله‌گران و خریداران فراهم می‌کند.

حلال اکسپوی کانادا تنها رویداد بازاریابی تجارت به تجارت (B2B) در آمریکای شمالی در زمینه حلال است که در شهر تورنتو در ایالت اونتاریو برگزار می‌شود.

در اکسپوی 2022 آخرین محصولات و خدمات حلال ارائه می‌شود که می‌تواند به رشد سریع تقاضا  در این حوزه منجر شود. 

برگزاری این رویداد می‌تواند به تعامل فعالان این حوزه بسیار کمک کند. شرکت‌کنندگان فرصت‌های تازه‌ای برای بازاریابی محصولات حلال در بازار آمریکای شمالی خواهند یافت.

اکسپو 2022 کانادا 12 تا 14 می (22 تا 24 اردیبهشت 1401) برگزار می‌شود. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha