کد خبر: 4057315
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
از سوی کانون قرآن دانشگاه امیرکبیر؛

فراخوان تولید محتوای صوتی و پادکست از کتاب «سه دقیقه در قیامت» از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری گروه علمی فرهنگی صهبا اعلام شد.

تولید پادکست کتاب «سه دقیقه در قیامت»به گزارش ایکنا، فراخوان تولید محتوای صوتی و پادکست از جمله گویندگی، تدوین و ساخت فیلم از کتاب «سه دقیقه در قیامت» از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری گروه علمی فرهنگی صهبا اعلام شد.

علاقه‌مندان با هر سطح استعداد و توانایی درصورت داشتن علاقه برای همکاری در ساخت پادکست می‌توانند به شناسه autPodcastadmin در پیام‌رسان تلگرام پیام دهند. بعد از تولید پادکست، محتوا در پیام‌رسان‌های مختلف منتشر می‌شود.

کتاب سه دقیقه در قیامت کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی روایتی است از خاطرات یکی از مدافعین حرم که زیر عمل جراحی برای لحظه‌هایی از دنیای خاکی می‌رود و تجربه‌ای نزدیک به مرگ دارد. در این کتاب حقایقی درباره مرگ، برزخ، حال انسان در برزخ و بسیاری مطالب دیگر درباره حیات پس از مرگ آمده است.

در بخشی از این کتاب آمده است: «بعد دوباره نگاهی به اطراف انداختم. دکتر جراح، ماسک روی صورتش را درآورد و به اعضای تیم جراحی گفت: مریض از دست رفت. دیگه فایده نداره... بعد گفت: خسته نباشید. شما تلاش خودتون را کردین، اما بیمار نتونست تحمل کند.

یکی دیگه از پزشک‌ها گفت: دستگاه شوک را بیاورید... نگاهی به دستگاه‌ها و مانیتور اتاق عمل کردم. همه از حرکت ایستاده بودند! عجیب بود که دکتر جراح من، پشت به من قرار داشت، اما من می‌توانستم صورتش را ببینم! حتی می‌فهمیدم که در فکرش چه می‌گذرد! من افکار افرادی که داخل اتاق بودند هم می‌فهمیدم.

همان لحظه نگاهم به بیرون از اتاق عمل افتاد. من پشت درب اتاق را می‌دیدم. برادرم با یک تسبیح به دست، نشسته بود کنار درب اتاق عمل و ذکر می‌گفت. خوب به یاد دارم که چه ذکری می‌گفت. اما از آن عجیب‌تر اینکه ذهن او را می‌توانستم بخوانم».

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: