کد خبر: 4061421
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲

تیراندازی به مسجدی در شهر دیترویت ایالت میشیگان آمریکا

بر اثر تیراندازی افراد ناشناس به سوی مسجدی در شهر دیترویت در ایالت میشیگان، به ساختمان این مسجد خسارت وارد شد. در این حادثه کسی آسیب ندیده است.

به گزارش ایکنا به نقل از کلیک آن دیتریویت، بسیاری از نمازگزاران به دنبال چندین تیراندازی  به مسجدی در خیابان پلیموث در شهر دیترویت آمریکا نگران شده‌اند.  آمادو دیالو  یکی از نمازگزاران می‌گوید: ما به اینجا آمده‌ایم تا نماز بخوانیم. برای کشته شدن به اینجا نمی‌آییم. نمی‌دانم که تیرانداز این کار را تصادفی انجام داده یا عمدی بوده است. ما هنوز نمی‌دانیم.

به گفته مایکل چمبرز، افسر پلیس، این تیراندازی کاملاً تصادفی بوده است. فیلم دوربین‌های  نظارتی نشان می‌دهد که در حالی که ماشین‌ها در حال عبور هستند گلوله‌ها به ساختمان اصابت می‌کنند.

وی افزود: وقتی در خیابان تیراندازی شد، مسجد ناخواسته مورد اصابت قرار گرفت. بنابراین، فقط سپاسگزاریم که به هیچ کس در مسجد یا جایی در اطراف آسیبی نرسیده است. وی ادامه داد: متأسفانه نمی‌توان همین را برای کسانی که ساعتی بعد در نزدیکی این محل هدف گلوله قرار گرفتند، گفت.

چمبرز گفت: سه نفر که بر اثر تیراندازی دچار جراحات سطحی شده بودند از بیمارستان مرخص شدند.

چمبرز ادامه داد: اعضای مسجد اکنون برای رفع آسیب وارده به مسجد تلاش خواهند کرد و اداره پلیس به دنبال هر گونه سرنخ جدید است. فعالانه به دنبال تیراندازان و در مرحله جمع‌آوری شواهد هستیم و امیدواریم که به‌زودی سرنخی را پیدا کنیم.

پلیس همچنان از کسانی که هر گونه اطلاعاتی دارند می‌خواهد که در اسرع وقت اعلام کنند. همچنین شورای روابط اسلامی آمریکا در میشیگان برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به یافتن عاملان این حادثه شود، جایزه یک هزار دلاری تعیین کرده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha