کد خبر: 4065460
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹

ثبت 3 فوتی و ۲۳۱ بیمار جدید کرونایی در کشور

وزارت بهداشت از فوت سه بیمار مبتلا به کرونا در کشور خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته 231 بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است.

آمار کرونا در ایران

به گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۴ میلیون و ۶۱۰ هزار و ۸۴۴ نفر دُز اول، ۵۷ میلیون و ۹۵۳ هزار و ۱۲ نفر دُز دوم و ۲۷ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۵۰۲ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۰ میلیون و ۲۴۱ هزار و ۳۵۸ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۱۹ هزار و ۳۹۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز ۳۰ خردادماه بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۳۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۳ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور نیز به هفت میلیون و ۲۳۴ هزار و ۹۸۸ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، سه بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۳۶۶ نفر رسید.

خوشبختانه تاکنون هفت میلیون ۶۰ هزار و ۶۲۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۲۷۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۵۲ میلیون و ۵۱۹ هزار و ۳۰۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، صفر شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۰۶ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۴۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :