کد خبر: 4066186
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
معاون امور مجلس وزارت میراث فرهنگی:

مقاصد گردشگری جدید در کشور ایجاد شده است

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: طی سال‌های اخیر، مقاصد گردشگری جدیدی در سطح کشور ایجاد شده است.

جاذبه گردشگری

به گزارش ایکنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی؛ جواد واحدی، معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در سفر استانی به خراسان شمالی در روز پنج‌شنبه دوم تیرماه سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: پیش از این مقصد بسیاری از مردم کشور، شهر‌های توریستی بزرگی بود که برای همه آشنا است.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی افزود: در حال حاضر باگذشت حدود دو سال از بیماری کرونا و ازسرگیری سفر‌های داخلی و خارجی، مقاصد گردشگری مردم افزایش‌یافته و بسیاری از مقاصد ایجاد شده، مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

واحدی با اشاره به اینکه تبلیغات گسترده در دستور کار وزارتخانه قرار دارد، تصریح کرد: تبلیغات اماکن گردشگری و تفریحی باید پیش از این‌ها صورت می‌گرفت تا مردم از ظرفیت تمامی استان‌ها استفاده کنند.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی عنوان کرد: طی یک سال گذشته با پیگیری‌ها و تلاش‌های وزیر، ارتباطات مناسبی در بستر تبلیغات و اماکن گردشگری ایجاد شده است.

واحدی افزود: اپلیکیشنی در خصوص تبلیغات اماکن گردشگری با رویکرد دانش‌بنیان در حال راه‌اندازی بوده و در مجلس نیز برای نمایندگان به نمایش گذاشته شده است.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اظهار کرد: این اپلیکیشن از لحظه ورود شما به یک استان فعال شده و تمام مقاصد گردشگری، تاریخی و فرهنگی استان‌ها را به نمایش می‌گذارد.

واحدی با اشاره به اینکه مسیریاب نیز بر روی این نرم‌افزار تعبیه شده، افزود: حتی امکان زمان‌بندی توسط اپلیکیشن نیز وجود دارد و این برنامه موبایلی می‌تواند بهترین زمان‌بندی و برنامه‌ریزی را برای استقرار شما در مقصد داشته باشد.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تصریح کرد: تلاش وزارتخانه این است تا مشکلات این اپلیکیشن را به طور کامل رفع کرده و تا پایان سال از این برنامه موبایلی رونمایی کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha