کد خبر: 4066688
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷

برگزاری سمینار «اسلام در جهان معاصر» در هامبورگ

آکادمی اسلامی آلمان با مشارکت مرکز اسلامی هامبورگ سمینار علمی با موضوع «اسلام در جهان معاصر» برگزار می‌کند.

برگزاری سمینار «اسلام در جهان معاصر» در هامبورگبه گزارش ایکنا، مرکز اسلامی هامبورگ در این باره اعلام کرد این سمینار شنبه دوم جولای 2022 برابر با 11 تیرماه برگزار می‌شود و برای شرکت در آن باید از طریق واتس‌اپ با شماره «04022948626» یا ایمیل info@islamische-akademie.de ثبت نام کرد.

«الهیات اسلامی و چالش‌های جدید کلامی» عنوان سخنرانی محمد لگنهاوزن، استاد دانشگاه قم، «اسلام و زنان: رویکردهای سنتی و نواندیشانه» عنوان سخنرانی سعیده غروی، عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه قم و «مردم‌سالاری و رضایت مردم در فلسفه سیاسی اسلام» عنوان سخنان حجت‌الاسلام محمدهادی مفتح دانشیار دانشگاه قم و مدیر مرکز اسلامی هامبورگ در این سمینار خواهد بود.

همچنین در این برنامه «یونس نوربخش»، عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه تهران با موضوع «‌اسلام، مدرنیته و اندیشه توسعه: تحلیل رویکردهای متفکران شیعه» سخنرانی خواهد کرد.

شرکت در سمینار همراه با اعطای مدرک و فقط با ثبت نام ممکن و هزینه شرکت در دوره با پذیرایی صبح، ناهار و عصرانه 20 یورو است.

در صورت شرکت فعال طلاب حوزه علمیه هامبورگ و دانشجویان در سمینار، هزینه دوره به آنان بازگردانده می‌شود و مهلت ثبت نام تا پنجشنبه، 30 ژوئن 2022 برابر با 9 تیرماه اعلام شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha