کد خبر: 4068140
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۲

دستور رئیس مجلس برای بررسی ابعاد مختلف زمین‌لرزه هرمزگان

محمدباقر قالیباف با صدور پیامی و تسلیت حادثه زمین لرزه استان هرمزگان، به کمیسیون عمران مجلس برای بررسی ابعاد مختلف حادثه و نحوه امدادرسانی، مأموریت داد.

به گزارش ایکنا، دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی حادثه زمین لرزه در مناطقی از استان هرمزگان را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع حادثه زمین لرزه در مناطقی از استان هرمزگان و به ویژه در منطقه بندر خمیر که باعث بروز خسارات و جان‌باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان شد موجب تاسف و تاثر گردید.

لازم است سازمان‌های امداد و نجات با سرعت به کمک و یاری حادثه دیدگان بشتابند و ضمن اسکان موقت زلزله زدگان،‌ انتقال مصدومین به مراکز درمانی و تامین نیازهای اولیه آنان بپردازند؛ به خصوص که آب و هوای منطقه به دلیل گرمای زیاد و رطوبت بالا، شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده است.

 همچنین کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مأموریت دارد با حضور در منطقه، ابعاد مختلف حادثه و نحوه امدادرسانی را جهت ارائه گزارش به مجلس بررسی کند.

اینجانب ضمن طلب رحمت و مغفرت برای درگذشتگان و شفای عاجل مجروحین و مصدومان، صبر و شکیبایی برای خسارت دیدگان و بازماندگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم 

محمدباقر قالیباف

 رئیس‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha