کد خبر: 4068179
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱

چهارمین دوره آموزش غیرحضوری قاریان آغاز شد

دوره آموزش غیرحضوری ویژه قاریان ممتاز غیرتهرانی، برای چهارمین سال پیاپی آغاز به کار کرد.

به گزارش ایکنا، دوره آموزش غیرحضوری ویژه قاریان ممتاز غیرتهرانی، برای چهارمین سال پیاپی با هدف ارتقا، حفظ و پرورش قاریان ممتاز کشور در حوزه‌های دانشی و مهارتی، پس از طی فراخوان ماه گذشته و ثبت‌نام تعدادی از علاقه‌مندان، با حضور 86 نفر از قاریان دارنده گواهی‌نامه تخصصی درجات سه و چهار طرح ارزیابی قاریان و همچنین قاریانی که نصاب فنی تلاوت ایشان در کمیته کارشناسی مورد تایید قرار گرفت، در پنج گروه با حضور اساتید ممتاز به صورت مجازی برگزار می‌شود.

جلسات آموزشی در این دوره، یک نوبت در ماه تشکیل می‌شود که یک بار به صورت ارتباط برخط و تصویری و بار دیگر به صورت ارسال فایل تلاوت و دریافت نکات استادان است.

در هر ماه قاریانی که بهترین عملکرد را در هر کدام از گروه‌های پنج‌گانه داشته باشند، تعیین و معرفی می‌شوند. در این دوره آقایان رضا محمدپور، علی قاسم‌آبادی، سعید بیژنی اول، حسن مختاری و علی‌اکبر کاظمی به‌عنوان مدرس مشارکت دارند.

برگزیدگان چهارمین دوره آموزش غیرحضوری مربوط به خردادماه ١۴٠١، محمدحسین فراهانی از قم، علی آویشی از خراسان رضوی، سعید دویران از زنجان، مهدی جدیدی و رضا شیخ از اصفهان و سیدسجاد اشرفی از مازندران، هستند.

این دوره تخصصی در دوره جدید و در سال جاری با مشارکت شورای عالی قرآن و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha