کد خبر: 4069910
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱

ثبت‌نام مسابقات مشکات تمدید شد

ثبت‌نام در مسابقات قرآن کریم مشکات که از ۲۱ خرداد آغاز شده و تا ۱۹ تیرماه ادامه داشت، تمدید شد. ‌متسابقان رشته‌های قرائت تقلیدی، قرائت ترتیل قرآن و اذان تا 24‌ تیرماه فرصت دارند تا فایل تصویری خود را ارسال کنند.

به گزارش ایکنا، ثبت‌نام در چهارمین دوره مسابقات سراسری و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مشکات که از ۲۱ خرداد آغاز شده و تا ۱۹ تیرماه ادامه داشت، تمدید شد.

بدین ترتیب متسابقان رشته‌های قرائت تقلیدی، قرائت ترتیل قرآن و اذان تا ۲۴ تیرماه فرصت دارند تا قرائت خود را در سایت ضبط و بارگذاری کنند. مرحله مقدماتی و افتتاحیه این دوره از مسابقات از ۲۷ تیرماه الی ۱۴ مردادماه در شهر کوهسار البرز با رمز یاعلی در روز عید غدیر آغاز خواهد شد.

آثار ارسالی در این دوره از سوی ۲۲ داور خانم و آقا ارزیابی می‌شود. همچنین مرحله نیمه نهایی نیز از ۲۰ مردادماه تا ۷ شهریور با حضور ۳۲ داور ارزیابی خواهد شد.

مرحله فینال این مسابقات نیز از ۱۲ الی ۱۸ شهریور به صورت سراسری آغاز خواهد شد. آثار این مرحله نیز از سوی ۲۳ نفر از داوران ممتاز و بین‌المللی کشور داوری می‌شود.

در پایان این مسابقات و طی روز‌های شانزدهم تا هجدهم مهرماه نیز بخش بین‌الملل برگزار می‌شود و داوری این بخش نیز توسط ۲۳ داور صورت می‌پذیرد. اختتامیه این دوره از مسابقات ۲۲ مهرماه همزمان با سالروز ولادت پیامبر اکرم‌(ص) در تهران برپا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند در این دوره از مسابقات در بخش بین‌الملل در دو رشته قرائت تقلیدی و حفظ کل و بخش کشوری دوره در چهار رشته حفظ کل، قرائت ترتیل و قرائت تقلیدی قرآن کریم و اذان شرکت کنند. مسابقات این دوره برای دو گروه سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برگزار خواهد شد.

جوایز بخش کشوری این دوره از مسابقات به ترتیب نفر اول حفظ کل کشور ۱۵ میلیون، نفر دوم ۱۲ میلیون و نفر سوم ۱۰ میلیون تومان خواهد بود، در بخش بین‌الملل نیز نفر اول حفظ کل ۸۰ میلیون، نفر دوم ۷۰ میلیون و نفر سوم ۶۰ میلیون تومان است.

آموزش ثبت‌نام و لینک ثبت‌نام در چهارمین دوره مسابقات سراسری و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مشکات

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha