کد خبر: 4070045
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶

شاخص‌های سهمیه استان‌ها در مسابقات قرآن اوقاف

دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کشور با اشاره به منسوخ شدن سهمیه استان‌ها برای حضور در مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن در سال‌های گذشته گفت: تصمیمات درباره سهمیه‌بندی نفرات راه‌یافته به مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن کریم در هر دوره منحصر به همان سال است و در چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن تأثیر نخواهد داشت.

حمید مجیدی‌مهر رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن

حمید مجیدی‌مهر، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا در خصوص سهمیه‌بندی تعداد راه‌یافتگان مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن به مرحله کشوری گفت: سهمیه شرکت‌کنندگان مجاز به راهیابی به مرحله مقدماتی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در سال جاری براساس شاخص‌های مختلف صورت می‌گیرد.

وی افزود: از جمله این شاخص‌ها می‌توان به عملکرد فنی استان‌ها در سال‌های گذشته، تعداد کل شرکت‌کنندگان، سطح فنی متسابقان در مرحله استانی، نحوه برگزاری مسابقات استانی و ... اشاره کرد.

دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کشور با اشاره به اینکه سهمیه هیچ استانی از پیش تعیین نشده است، تصریح کرد: سهمیه‌های سال گذشته منسوخ شده و سهمیه‌بندی جدید در این زمینه انجام می‌شود.

مجیدی‌مهر گفت: بر همین اساس تصمیمات سال‌های گذشته مربوط به همان سال بوده و در چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تأثیر نخواهد داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha