کد خبر: 4079616
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲

اعلام زمان برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن در 6 استان + جدول

برنامه زمانی برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن در شش استان که تاکنون اعلام نشده بود، از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.

اعلام زمان برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن در 6 استان + جدول

به گزارش ایکنا، طی روزهای گذشته از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برنامه زمانی مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن در استان‌های مختلف اعلام شد. در آن برنامه برنامه شش استان لرستان، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، هرمزگان و البرز اعلام نشده بود.

بر همین اساس برنامه زمانی این استان‌ها نیز امروز 30 مردادماه از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد و بر اساس آن مرحله استانی مسابقات قرآن در استان آذربایجان شرقی در بخش بانوان روز 31 مردادماه و در بخش آقایان نیز روزهای دوم و سوم شهریورماه برگزار می‌شود.

استان خراسان رضوی نیز طی بازه زمانی 10 تا 13 شهریورماه اقدام به برگزاری این رویداد می‌کند و استان البرز نیز روزهای 17 و 18 شهریورماه مرحله استانی مسابقات را کلید می‌زند.

استان لرستان روز 30 شهریورماه رقابت بخش آقایان و روز 31 شهریور نیز رقابت بخش بانوان را برگزار می‌کند. استان‌های هرمزگان و چهارمحال و بختیاری نیز 31 شهریورماه اقدام به برگزاری مرحله استانی این مسابقات می‌کنند.

اعلام زمان برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن در 6 استان + جدول

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha