کد خبر: 4073805
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱

بسته محتوایی معرفتی ویژه محرم برای ارکان هیئت منتشر شد

بسته معرفتی ارتقای توانمندی ارکان هیئت در محرم 1401 در موضوعات «جهاد تبیین»، «حلقه‌های میانی»، «خانواده و جمعیت»، «روضه خانگی»، «تشکیلات و جبهه‌سازی» تهیه شد.

بسته محتواییبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، بسته معرفتی و محتوایی ارتقای توانمندی ارکان هیئت ویژه محرم 1401 در موضوعات «جهاد تبیین»، «حلقه‌های میانی»، «خانواده و جمعیت»، «روضه خانگی»، «تشکیلات و جبهه‌سازی» تهیه شده است.

هر مداح، منبری و مدیر هیئت برای اینکه بتواند اولویت‌های زمانه را بشناسد و تأثیر بیشتری روی مخاطبان خود داشته باشد، نیاز به محتوای ارزیابی شده معرفتی و مهارتی دارد. این خلأ وقتی بیشتر احساس می‌شود که هیئت‌ها دغدغه‌مند باشند اما برای این دغدغه محتوای مناسبی در دسترس نداشته باشند.

امسال نیز مانند سال‌های گذشته جهت بالا بردن سطح معرفتی و مهارتی سخنرانان، مداحان و مدیران هیئت‌های حسینی و نیز برای اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجربیات و هم‌افزایی بیشتر آنان و نیز جریان‌سازی رسانه‌ای حول موضوعات خاص و کلیدی، بسته معرفتی ارتقای توانمندی ارکان هیئت در محرم 1401 با موضوعات «جهاد تبیین»، «حلقه‌های میانی»، «خانواده و جمعیت»، «روضه خانگی»، «تشکیلات و جبهه‌سازی» و محتوای تاریخ و مقتل و شعر و نوحه و... تقدیم شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این بسته عدد 72 را به سامانه 30001542 ارسال کرده و یا جهت ثبت سفارش به لینک baste.heyat.co مراجعه کنند.

بسته معرفتی و محتوایی ارتقای توانمندی ارکان هیئت ویژه محرم 1401 با ۷۰ درصد تخفیف در اختیار مداحان، سخنرانان و مدیران هیئت‌ها قرار می‌گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha