کد خبر: 4076624
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵

برگزاری نماز جماعت ظهر عاشورا در سراسر کشور

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز از برگزاری نماز جماعت ظهر عاشورا در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز، حامد صالحی، مدیر روابط عمومی این ستاد، از برگزاری نماز جماعت روز عاشورا و مسابقه پیامکی شمیم محرم با سخنرانی استاد قرائتی در دهه اول محرم و مسابقه کتابخوانی عبادت احرار از کتاب نماز در سیره امام حسین(ع) خبر داد.

وی افزود: تیزر، پوستر و کتاب مسابقه در اختیار تمامی استان‌ها قرار گرفته است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت مطالعه کتاب و شرکت در آزمون مسابقه از تاریخ ۲۲ مرداد تا پنجم مهرماه سال جاری به صورت مجازی از طریق سامانه محراب به نشانی mehr.Namaz.ir شرکت کنند.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز بیان کرد: به طور همزمان مسابقات مختلفی با موضوع محرم و عاشورا توسط دفاتر ستاد اقامه نماز در استان‌ها به صورت پیامکی در حال برگزاری است. طبق هماهنگی صورت گرفته با استان‌ها و برگزاری جلسات متعدد برنامه‌ریزی، مقرر شده است نماز ظهر عاشورا به صورت جماعت در تمامی کشور اقامه شود.

وی عنوان کرد: هموطنان عزیز می‌توانند عکس‌های نماز جماعت ظهر عاشورا، عزاداری حسینی و... را در صفحات مجازی خود در اینستاگرام با هشتگ #انیاحبالصلاه و با تگ کردن صفحه رسمی ستاد اقامه نماز در اینستاگرام به آدرس namaz.ir منتشر کنند و در فراخوان عکس عاشورایی شرکت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha