کد خبر: 4077368
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
قالیباف:

ایران با تمام توان کنار ملت فلسطین ایستاده است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران در همه شرایط و با همه توان در کنار ملت و مقاومت اسلامی فلسطین ایستاده است، از شهادت فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین در نبرد اخیر با رژیم صهیونیستی ابراز تأسف کرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از خانه ملت، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، 19 مردادماه در گفت‌وگوی تلفنی با زیاد نخاله، دبیرکل جنبش اسلامی فلسطین با تبریک پیروزی اخیر مقاومت اسلامی مردم فلسطین در نبرد با رژیم اشغالگر قدس با بیان اینکه ایران در همه شرایط و با همه توان در کنار ملت و مقاومت اسلامی فلسطین ایستاده است، از شهادت فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین در نبرد اخیر با رژیم صهیونیستی ابراز تأسف کرد.

وی، جهاد اسلامی فلسطین را از مؤثرترین جریان‌های مقاومت مردم فلسطین در مقابله با رژیم اشغالگر قدس دانست و حمایت همه‌جانبه ایران از مردم فلسطین در جهت احقاق حقوقشان در آزادی سرزمین‌های اشغالی را مورد تأکید قرار داد.

زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این گفت‌وگو از حمایت‌های مستمر مجلس شورای اسلامی و دکتر قالیباف از مبارزات مردم فلسطین قدردانی کرد و گفت: رژیم صهیونیستی در نبرد اخیر با جنبش جهاد اسلامی ناچار به درخواست آتش‌بس و پذیرش شرایط جهاد اسلامی شد.

وی، اتحاد گروه‌های مقاومت در داخل و خارج از فلسطین در مقابل رژیم اشغالگر را دستاورد بزرگ نبرد اخیر دانست و ادامه داد: جهاد اسلامی فلسطین در نبرد اخیر نشان داد می‌تواند در جنگ بزرگ و طولانی‌مدت با رژیم اشغالگر بایستد و ضربات محکمی به آنان وارد کند.

زیاد نخاله با بیان اینکه موشک‌های مقاومت در عمق سرزمین‌های اشغال شده ضرباتی بر این رژیم اشغالگر وارد کردند، از حمایت‌های همه جانبه ایران از مقاومت مردم فلسطین در مقابل رژیم صهیونیستی قدردانی کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha