کد خبر: 4077553
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
در دو بخش «رادیو تئاتر» و «تله‌تئاتر»

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر مقاومت تمدید شد

دریافت آثار هنرمندان برای حضور در هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت در دو بخش «رادیو تئاتر» و «تله‌تئاتر» این دوره از جشنواره به مدت هفت روز تمدید شد.

به گزارش ایکنا به نقل از ستاد خبری هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت، مهلت ارسال آثار در بخش‌های «رادیو تئاتر» و «تله‌تئاتر» به جهت تقاضای هنرمندان سراسر کشور و تراکم دریافت آثار این بخش‌ها به مدت هفت روز و تا روز چهارشنبه 27 مرداد تمدید شد.

پیش‌ از این و مطابق با گاهشمار فراخوان دوره هجدهم جشنواره هنرمندان متقاضی فرصت داشتند آثار خود را تا روز پنجشنبه 20 مرداد با شرایط ذکر شده به دبیرخانه مرکزی هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت ارسال کنند.

هنرمندان در بخش صحنه‌ای جشنواره نیز مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مهلت‌ دارند تا پایان روز پنجشنبه 20 مرداد آثار خود را با شرایط اعلام‌ شده در فراخوان به دبیرخانه مرکزی ارسال کنند که با توجه حجم و تعداد بالای آثار متقاضی این بخش تمدید نخواهد شد.

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام و ارسال آثار، کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان و اخبار این جشنواره، به پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت به نشانی www.moghavemattheater.ir مراجعه کنند.

جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت برای اولین بار طی سه دهه برپایی، دوره هجدهم را در گستره ایران و کشورهای اسلامی و در بازه شهریور تا آذر 1401 برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha