کد خبر: 4078501
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
سعید دهنوی خبر داد؛

حضور هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در سفر‌های تربیتی علوی

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در سفر‌های تربیتی علوی که از هفته آینده آغاز می‌شود، هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز به مدت سه روز به اردوگاه لواسان رفته و برنامه‌های تفریحی و معرفتی را تجربه می‌کنند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت پرورشی و فرهنگی؛ سعید دهنوی، سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به برنامه‌های تابستانی اداره کل شهرستان‌های استان تهران گفت: محوریت اصلی کار‌ها در تابستان امسال با توجه دوران پساکرونا، کار‌های جمعی برای دانش‌آموزان بود که بهترین فرصت در تابستان برگزاری اردو و برنامه سفر‌های یک روزه بود که با این هدف چند اردو را طراحی کردیم.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: یکی از اردو‌های ما، برگزاری اردو‌های یک روزه با عنوان دهه هشتادی‌ها است که دانش‌آموزان از تمام استان‌ها به اردوگاه می‌آیند و در یک روز، بازی‌های گروهی انجام می‌دهند.

دهنوی ادامه داد: اردوی دیگر ما با عنوان «اردوی قرار» بود که در عید غدیر طراحی شد و دانش‌آموزان در عید غدیر در یک تونل زمان از واقعیت غدیر به صورت بازسازی شده بازدید می‌کردند.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران بیان کرد: در سفر‌های تربیتی علوی که از هفته آینده آغاز می‌شود، هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز به مدت سه روز به اردوگاه لواسان رفته و برنامه‌های تفریحی و معرفتی را تجربه می‌کنند.

وی اشاره کرد: هزار دانش‌آموز در سوگواره احلی من العسل در پیشوا شرکت کردند همچنین برای اتباع نیز برنامه‌های مختلفی داریم همچنین در یک فرایندی سعی داشتیم در حوزه اتباع پیوندی بین دو ملت برقرار کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha