کد خبر: 4082690
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۳

هفدهمین دوره طرح اسوه پایان یافت + عکس

هفدهمین دوره آموزشی ـ تربیتی طرح اسوه که در شهرستان دماوند آغاز شده بود، با برپایی هیئت عزاداری حضرت رقیه(س) به کار خود پایان داد.

به گزارش ایکنا، هفدهمین دوره آموزشی ـ تربیتی طرح اسوه که از ۵ شهریور در تهران، شهرستان دماوند آغاز شده بود، با برپایی هیئت عزاداری حضرت رقیه(س) در شب شهادت دختر گرامی امام حسین(ع) به کار خود پایان داد و شرکت‌کنندگان در این دوره جمعه، ١١ شهریور به محل سکونتشان بازگشتند.

تلاوت قرآن و مرثیه‌سرایی توسط تعدادی از قاریان و حافظان عضو طرح اسوه، سخنرانی حجت‌الاسلام صادقی از مربیان طرح، روضه‌خوانی توسط سیدمحمد آذرتراب و تلاوت محمدتقی میرزاجانی، رئیس طرح اسوه با همخوانی حاضران، از‌جمله برنامه‌های این مراسم بود.

همچنین در این محفل قرآن و عترت‌(ع)، گروه مشکات متشکل از تعدادی از حافظان نوجوان کل قرآن، به عنوان گروه برتر انضباطی انتخاب و تجلیل شدند.

در دوره هفدهم طرح اسوه، ۱۱۰ جلسه آموزشی و گفتمان معرفتی، ۱۰ نوبت کرسی تلاوت اذانگاهی ظهر و مغرب، سه برنامه شب نشینی قرآنی، یک محفل انس با قرآن کریم، یک مراسم هیئت عزاداری، اقامه نماز جماعت در هر سه نوبت شبانه‌روز و برنامه‌های متنوع ورزشی و تفریحی اجرا شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha