کد خبر: 4081963
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲

طنین صوت خوش قاریان «اسوه» در محفل کوهک تهران + عکس

محفل قرآنی آوای وحی با حضور قاریان و حافظان طرح آموزشی - تربیتی اسوه در حسینیه امام رضا(ع) واقع در منطقه کوهک چیتگر برگزار شد.

به گزارش ایکنا، محفل قرآنی آوای وحی با حضور قاریان و حافظان طرح آموزشی - تربیتی اسوه، دوشنبه ٧ شهریورماه، بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه امام رضا(ع) واقع در چیتگر، کوهک، جنب نیروی هوافضای سپاه انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این محفل که از سوی سیدمحمد حسینی‌پور، قاری جوان عضو طرح اسوه اداره شد، طه محمدرضایی، علی‌اکبر باشتنی، امیرطه فلاح‌دوست، امیررضا صالح‌پور، امیرمحمود دهقانی، علی ساجدی‌مقدم، محمدرضا زاهدی و امیرحسین رحمتی، از قاریان و حافظان نوجوان و جوان عضو طرح اسوه به تلاوت آیاتی از قرآن پرداختند.

احمد ابوالقاسمی و حبیب صداقت، قاریان ممتاز و بین‌المللی از جمله میهمانان این محفل بودند که آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کردند.

ابوالقاسمی پیش از تلاوت، طی سخنانی با بیان این نکته که تغییرات صوتی دوران بلوغ در بین نوجوانان یک امر طبیعی است، گفت: به هیچ وجه این دگرگونی صوتی شما را دچار اضطراب، ناراحتی و بی‌انگیزگی نکند. کمی صبوری لازم است تا این مقطع زمانی را پشت سر بگذارید و مهیای فصل جدیدی از عمر تلاوت خود باشید که صدا با پختگی بیشتری همراه خواهد بود.

بنابر این گزارش، در پایان این برنامه، محمدحسین کشکولی، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اظهار خوشحالی از حضور در جمع قاریان و حافظان طرح اسوه، با اعلام شماره تلفن همراه خود، از اعضای این طرح تخصصی قرآنی درخواست کرد تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود از برنامه‌های شبکه قرآن به صورت مستقیم و بدون واسطه با وی در میان بگذارند.

کشکولی، برنامه‌سازی در بخش کودک و نوجوان را یکی از اولویت‌های شبکه قرآن بر شمرد و از قاریان و حافظان خواست تا در این زمینه به صورت ویژه اظهار نظر کنند. مدیر شبکه قرآن و معارف سیما اعلام آمادگی کرد تا به کسانی که نقد و نظر سازنده‌ای ارائه می‌کنند و هدایای ارزنده‌ای از طرف شبکه تقدیم شود.

هفدهمین دوره طرح آموزشی ـ تربیتی اسوه که از شنبه ۵ شهریورماه به صورت حضوری و با حضور بیش از صد نفر از اعضا آغاز به کار کرده، با برگزاری برنامه‌های مختلف آموزشی، معرفتی و تفریحی، روز جمعه ١١ شهریور در شهرستان دماوند تهران به کار خود پایان خواهد داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha