کد خبر: 4083127
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۶

انتشار مجموعه کتب مسائل تعلیم و تزکیه رشدمدار

مجموعه کتب مسائل تعلیم و تزکیه رشدمدار از سوی انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت(ع) منتشر شد.

کتب مسائل تعلیم و تزکیه رشدمداربه گزارش ایکنا، مجموعه کتب مسائل تعلیم و تزکیه رشدمدار تألیف احمدرضا اخوت، مدیر مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران از سوی انتشارات قرآن و اهل و بیت نبوت(ع) منتشر شد.

عناوین این مجموعه عبارتند از تشویق و تنبیه در دوره‌های رشد، مراحل طراحی فعالیت‌های آموزشی و نظم و برنامه‌ریزی در مراحل زندگی.

کتاب تنبیه و تشویق در دوره‌های رشد

دانستن ضرورت تشویق و تنبیه دیگران و نیز پذیرش تشویق و تنبیه از جانب دیگران و از آن مهم‌تر چگونگی آن، موضوع اصلی کتاب تنبیه و تشویق در دوره‌های رشد است که با توجه به حقایق قرآن و نیز روایات امیرالمؤمنین(ع) به عنوان پدر مؤمنین، تدوین شده است.

کتاب مراحل طراحی فعالیت‌های آموزشی

طراحی فعالیت‌های آموزشی گاه برای خود مطرح می‌شود و گاه برای دیگران. در هر دو حالت باید فعالیت‌های طراحی شده بر مبنای سوق دادن نیازهای واقعی به مقاصد عالی انسانی که خداوند تعیین فرموده باشد. در کتاب مراحل طراحی فعالیت‌های آموزشی گام‌های طراحی فعالیت‌های آموزشی برای سنین مختلف به صورت مختصر تبیین شده است.

کتاب نظم و برنامه‌ریزی در مراحل زندگی

این کتاب درصدد است تا با نشان دادن وضعیت بهینه نظم و برنامه‌ریزی در دوره‌های مختلف زندگی، چگونگی ورود این موضوع به ساحت تعلیم و تزکیه را تبیین کند.

علاقه‌مندان به منظور تهیه این کتب می‌توانند با شماره ۰۲۱۸۸۳۹۰۵۷۰ تماس بگیرند یا به نشانی‌های yun.ir/ih6832 ،yun.ir/mdxwbf و yun.ir/7v2lj4 مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha