کد خبر: 4088320
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵

قدردانی از فعالیت‌های قرآنی آستان مقدس حسینی در استرالیا

هیئت نمایندگی مرکز امام سجاد(ع) در جریان سفر به کربلا از فعالیت‌های قرآنی آستان مقدس حسینی در استرالیا تشکر و قدردانی کرد.

 به گزارش ایکنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی آستان مقدس حسینی، هیئت نمایندگی مرکز امام سجاد(ع) در جریان سفر به کربلای معلا از فعالیت‌های قرآنی آستان مقدس حسینی در استرالیا به‌ویژه برنامه این مرکز در ماه مبارک رمضان و در شهر سیدنی تشکر و قدردانی کرد.

این دیدار در جریان سفر این هیئت به کربلای معلا و زیارت عتبات عالیات و با حضور قائم‌مقام دبیر کل آستان، مشاور دبیر کل در امور قرآنی، مدیر مرکز بین‌المللی تبلیغ قرآن و همچنین مدیر مؤسسه الوارث ویژه آماده‌سازی مبلغان برگزار شد.

در این دیدار از تلاش‌های ارزشمند آستان مقدسی حسینی از طریق مرکز بین‌المللی تبلیغ قرآن در سازمان‌دهی فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف قرآنی در کشورهای مختلف و به‌ویژه فعالیت‌های انجام شده از سوی این مرکز با همکاری مرکز امام سجاد(ع) در ماه مبارک رمضان و در شهر سیدنی قدردانی شد.

علاوه بر این طرفین در این دیدار بر افزایش همکاری‌ها در سایر زمینه‌ها از جمله بزرگداشت مناسبت‌های مهم مذهبی به‌ویژه مناسبت‌های مرتبط با امام حسین(ع) از قبیل عاشورا و همچنین برگزاری دیگر مراسم اسلامی با حضور جامعه مسلمان استرالیا و با هدف معرفی بیشتر ابعاد نهضت حسینی و به‌کارگیری این ابعاد در تقویت ارزش‌های انسانی و آزادی در سراسر جهان تأکید شد.

این هیئت در بازدید از معاونت امور قرآنی در جریان آخرین فعالیت‌های انجام شده از سوی حرم مطهر حسینی در راستای گسترش معارف قرآنی در داخل و خارج عراق، قرار گرفت.

قدردانی از فعالیت‌های قرآنی حرم مطهر حسینی در استرالیا

قدردانی از فعالیت‌های قرآنی حرم مطهر حسینی در استرالیا

قدردانی از فعالیت‌های قرآنی حرم مطهر حسینی در استرالیا

قدردانی از فعالیت‌های قرآنی حرم مطهر حسینی در استرالیا

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha