کد خبر: 4090182
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳

دوره‌های «با قرآن در اوج» از سوی مدرسه قدر آغاز شد

ثبت‌نام دوره‌های «قاف؛ با قرآن در اوج» از سوی مدرسه دانشجویی قدر (حفظ و تدبر) آغاز شد.

«با قرآن در اوج»به گزارش ایکنا، ثبت‌نام دوره‌های جدید مدرسه دانشجویی قدر (حفظ و تدبر) با عنوان «قاف؛ با قرآن در اوج» زیر نظر مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران آغاز شد.

این دوره شامل دو بخش است، یک بخش دوره حفظ ترتیبی قرآن کریم ویژه بانوان دانشگاهی و حوزوی و بخش دیگر دوره ارتقای حفظ و تثبیت محفوظات ویژه بانوان حافظ کل است.

دوره حفظ ترتیبی قرآن کریم در‌صدد است تا علاقه‌مندان در بازه زمانی چهار تا شش‌ساله بتوانند آیات و سوره‌های قرآن را حفظ و تثبیت کرده و با مفاهیم آن آشنا شوند.

این دوره به صورت یک جلسه حضوری در روزهای یکشنبه از ساعت 15 تا 17 و یک جلسه برخط در هفته، روزهای سه‌شنبه از ساعت 15 تا 17 برگزار می‌شود.

جلسات حضوری در محل مدرسه دانشجویی قرآن و عترت(ع) دانشگاه تهران واقع در تهران، میدان انقلاب اسلامی، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از کوچه فروزانفر، پلاک ۱۴۳۷ برپا و جلسات مجازی نیز در فضای اسکای‌روم برگزار می‌شود.

جلسه معارفه این دوره یکشنبه، ۲۴ مهر و آغاز آن نیز از یکشنبه، اول آبان‌ماه خواهد بود. آخرین مهلت ثبت‌نام ۲۲ مهرماه ذکر شده و کلاس‌ها نیز در هفته پایانی مهرماه آغاز خواهند شد.

متقاضیان می‌توانند از طریق لینک http://quranetratschool.ir/?p=26833 اقدام به ثبت‌نام کنند.

در دوره ارتقای حفظ و تثبیت قرآن نیز حافظان کل در بازه زمانی یک‌ساله ضمن تثبیت محفوظات، آن‌ها را ارتقا می‌دهند. تحقق این هدف به کمک انس مفهومی و توجه به سیر موضوعات سوره‌ها امکان‌پذیر است.

این جلسات به صورت یک جلسه حضوری در هفته در روزهای دوشنبه ساعت 12 تا 14 (بعد از اذان ظهر) در مدرسه دانشجویی قرآن و عترت برگزار می‌شود.

جلسه معارفه این دوره دوشنبه، 25 مهرماه و آغاز دوره نیز دوشنبه، دوم آبان‌ماه خواهد بود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha