کد خبر: 4093609
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷

پاکبان‌های برگزیده سراسر کشور زائر امام رئوف می‌شوند

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه از اعزام 300 نفر از پاکبانان زحمتکش به مشهد مقدس در قالب نهمین دوره طرح زائران حرم رضوی در آبان سال جاری خبر داد.

رضا معممی مقدمبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، رضا معممی مقدم، مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نهمین دوره طرح زائران حرم رضوی با هدف تکریم و تجلیل از پاکبانان زحمتکش به مدت سه روز در مجتمع آموزشی فرهنگی امامت مشهد مقدس برگزار می‌شود.

معممی‌مقدم به حضور شخصیت‌هایی همچون معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف، شهردار مشهد و جمعی از مدیران و مسئولان استان خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه این طرح اشاره کرد و یادآور شد: علاوه بر برنامه زیارت جمعی با هماهنگی با دارالهدایه حرم مراسم سخنرانی و مداحی نیز برای این عزیزان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی شده تا در سال آینده نیز سه گروه دیگراز پاکبانان مشتاق زیارت امام رضا(ع) به ظرفیت 1400 نفر به مشهد مقدس اعزام شوند.

معممی مقدم اظهار کرد: مطابق آمار و اطلاعات سامانه جامع بانک اطلاعات و مدیریت موقوفات و اماکن متبرکه ما ۷۵۲ نیت در این خصوص داریم که مربوط به ۳۲۱ موقوفه دارای درآمد است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha