کد خبر: 4103698
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴

«من زینب تو هستم» معرفی می‌شود

آئین معرفی کتاب «من زینب تو هستم» نوشته معصومه محمدی فردا پنجشنبه ۱۰ آذرماه به همت کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛‌ آئین معرفی کتاب «من زینب تو هستم» نوشته معصومه محمدی فردا پنجشنبه ۱۰ آذرماه ساعت 11 صبح از سوی کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در قالب پنجشنبه‌های کتابخوانی در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

کتاب «من زینب تو هستم»، پنجمین کتاب از مجموعه کتاب‌های خاطرات شفاهی انتشارات ۲۷ بعثت است که براساس روایت خواهر شهید سعید نامدار از دوران دفاع مقدس برادرش به قلم معصومه محمدی نگاشته شده و در مردادماه ۱۴۰۰ چاپ و منتشر شده است.

این کتاب عشق و ایثار مرارت‌های خواهری را به تصویر کشیده که بعد از شهادت و اسارت برادرانش دیگر به زندگی قبل خود بازنگشت. زینب‌وار پای عشق خواهر و برادری‌اش ایستاد. شهیدی که در بطن کتاب جاری است، یکی از حُرهای دفاع مقدس است که صبر و وفای خواهرش را رسانه‌ای کرد تا همه بدانند زینب‌ها در همه تاریخ کعبه رنجند.

شهید سعید (رستم) نامدار، تخریبچی لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله (ص) در تاریخ ۲۵ آبان سال ۱۳۶۱ در عملیات زین العابدین (ع) منطقه سومار - مندلی به فیض شهادت نائل شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha