کد خبر: 4118252
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
همراه با هفدهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن / ۹

تجسم واقعه‌ و تصویرگری؛ یکی از فروع مهندسی تلاوت + فیلم

هفدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن، سه روز دیگر در محل شورای عالی قرآن برگزار می‌شود. موضوع هفدهمین نشست معطوف به بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در محفل قرآنی طلیعه ماه مبارک رمضان امسال است.

به گزارش ایکنا، شورای عالی قرآن هر سال اقدام به برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور استادان، قاریان، حافظان و مجریان سایر نغمه‌های دینی می‌کند. در این نشست‌ها که از سال ١٣٨٢ آغاز شده، موضوعات مختلف مرتبط با هنر تلاوت و نغمه‌های دینی و قرآنی، با رویکرد علمی، تحلیلی و کاربردی در دستور کار قرار گرفته است.

موضوع هفدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن، معطوف به بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در محفل قرآنی طلیعه ماه مبارک رمضان امسال است که معظم له خطاب به استادان و قاریان قرآن، توجه به مهندسی تلاوت را با ذکر برخی از ظرایف و مصادیق آن مورد تأکید قرار دادند.


بیشتر ببینید؛

اختتامیه نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن در سال ۱۴۰۰


رهبر معظم انقلاب ضمن اشاره بر مفهوم مهندسی تلاوت، بر تجسم واقعه‌ و تصویرگری به عنوان یکی از فروع مهندسی تلاوت تاکید کردند.

هفدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن کریم، ١٢ تا ١۴ بهمن‌ماه در تهران، مجتمع امام خمینی(ره)، حسینیه الزهرا(س) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha