تمهیدات معاونت مطبوعاتی برای حضور میدانی خبرنگاران در تحولات منطقه
کد خبر: 4180137
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۴
مهدی‌پور خبر داد:

تمهیدات معاونت مطبوعاتی برای حضور میدانی خبرنگاران در تحولات منطقه

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با اشاره به اعزام شماری از خبرنگاران و مدیران رسانه‌های کشور به کشور‌های عراق و لبنان، گفت: تعدادی از خبرنگاران و مستندسازان برای حضور میدانی، با کشتی حامل کمک‌های امدادی هلال احمر به منطقه اعزام خواهند شد.

تمهیدات معاونت مطبوعاتی برای حضور میدانی خبرنگاران در تحولات منطقهبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرشاد مهدی‌پور، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ ضمن قدردانی از همراهی نهادها و سازمان‌های مربوط، به اعزام شماری از خبرنگاران و مدیران رسانه‌های کشور به کشور‌های عراق و لبنان اشاره کرد و گفت: تعدادی از خبرنگاران و مستندسازان نیز برای حضور میدانی، با کشتی حامل کمک‌های امدادی هلال احمر به منطقه اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به اعزام سه تیم رسانه‌ای طی دو هفته گذشته به کشور‌های منطقه، گفت: دو تیم رسانه‌ای متشکل از جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی برای پوشش پویش مردم عراق در مرز اردن به این کشور اعزام شدند و تیم دوم، هم‌اکنون در عراق حضور دارند.

معاون امور مطبوعاتی ادامه داد: تیم دیگر با عنوان «روایت فتح» که متشکل از مدیران رسانه‌ای و خبرنگاران بود، به لبنان رفتند و روند حضور رسانه‌ای کشور در تحولات منطقه بنابر شرایط، طی روز‌های آینده هم ادامه خواهد داشت.

وی درباره هدف از اعزام تیم‌های رسانه‌ای به عراق و لبنان، گفت: پوشش خبری اقدامات انجام شده در این کشورها، دیدار با مسئولان فرهنگی و سیاسی و گروه‌های مردمی جبهه مقاومت به‌منظور تبادل دیدگاه‌ها در اعلام همبستگی رسانه‌های جمهوری اسلامی با محور مقاومت و هم‌افزایی در برابر اقدامات رسانه‌ای ـ تبلیغاتی رژیم‌صهیونیستی از جمله اهداف معاونت مطبوعاتی در این دو برنامه بود.
انتهای پیام
captcha