کد خبر: 4219389
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۲
زارع‌پور مطرح کرد:

تأکید شهید رئیسی بر تسهیل دسترسی مردم به ابزارهای ارتباطی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شهید آیت‌الله رئیسی همواره بر برخورداری مردم از آخرین دستاورد‌های ارتباطی تأکید می‌کرد و معتقد بود که از دورترین تا نزدیکترین نقطه باید به شبکه ارتباطی کشور متصل شوند.

عیسی زارع پور

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت‌وگو با ایکنا، درباره رویکرد شهید آیت‌الله رئیسی نسبت به تسهیل دسترسی مردم به ابزارهای ارتباطاتی اظهار کرد: شهید آیت‌الله رئیسی بر محرومیت‌زدایی، فقرزدایی و برخورداری مردم از آخرین دستاوردهای ارتباطاتی تأکید می‌کرد. هرگاه با ایشان جلسه داشتیم تأکید می‌کرد که دورترین روستاها و شهرهای کشور هم باید به ابزارهای ارتباطاتی مجهز شوند.

وی افزود: در دولت سیزدهم بیش از 7500 روستا از دورترین تا نزدیکترین نقطه به شبکه ارتباطی کشور متصل شدند و این برای دولت فعلی دستاورد مهمی محسوب می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در این دولت با توجه به رویکرد مثبت شهید رئیسی و پیگیری‌ ایشان، 96 درصد روستاها تحت پوشش شبکه ارتباطی قرار گرفتند و اگر به لحاظ جمعیتی حساب کنیم، 98.5 درصد جمعیت کشور به اینترنت دسترسی دارند که بخش قابل توجهی از آن در دولت سیزدهم رقم خورده است.

گفت‌وگو از سعید امینی

انتهای پیام
captcha