کد خبر: 4220502
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۷
اکبری تالارپشتی بیان کرد:

اقدامات شهید رئیسی در راستای تحقق عدالت؛ از حضور در میان مردم تا فسادستیزی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم با بیان اینکه قوه مجریه در دوران ریاست شهید رئیسی شاهد تحول جدی بود، گفت: شهید آیت‌الله رئیسی در راستای تحقق عدالت گام‌‎های مثبتی از قبیل در میان مردم بودن، فسادستیزی، محرومیت‌زدایی و تعامل سازنده با قوا برداشت.

عزت الله اکبری تالارپشتی

عزت‌الله اکبری تالارپشتی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم در گفت‌وگو با ایکنا، به رویکردهای عدالت‌طلبانه شهید آیت‌الله رئیسی اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور فقید باور داشت که باید در میان مردم بود و بی‌وقفه این کار را انجام داد و تحت تأثیر حواشی و موضوعات دیگر قرار نگرفت.

وی افزود: او در میان مردم بودن را مصداق عدالت‌طلبی می‌دانست زیرا با این کار از مشکلات مردم آگاه می‌شد و برای حل آنها تلاش و شیوه مدیریت اجرایی را اصلاح می‌کرد.

تالارپشتی اظهارکرد: شهید رئیسی در میان مردم بودن را یک اصل و افتخار می‌دانست. از نظر ایشان اینکه مردم فراموش نشوند و رفع مشکلاتشان دغدغه‌ اصلی مسئولان باشد فی نفسه از ارزش والایی برخوردار بود. به باور من مسئولان کشور باید این سبک و الگوی مدیریتی شهید رئیسی را الگوی کار خود قرار دهند تا از این طریق همبستگی ملی تقویت و از سوی دیگر برای از بین بردن فاصله طبقاتی اتفاقات خوبی رخ دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم با بیان اینکه شهید رئیسی را باید شاگرد خوب مکتب امامین انقلاب دانست، گفت: دولت ایشان در راستای تحقق عدالت گام‌های مثبتی را برداشت و به تأسی از مکتب امام راحل و مقام معظم رهبری محرومیت‌زدایی را در پیش گرفت، هرچند کم و کاستی‌ها و نقص‌هایی وجود داشت و می‌شد بهتر عمل کرد ولی به طور کلی نفس اقداماتی که صورت گرفت خالصانه و در راستای رضای خدا و بندگانش بود.

اکبری تالارپشتی در پایان اظهار کرد: قوه مجریه در دوران ریاست شهید رئیسی شاهد تحول جدی بود؛ از مقابله با فساد گرفته تا تعامل سازنده با دیگر قوا و دستگاه‌ها که همه اینها به خاطر روحیه عدالت‌طلبانه و فسادستیزانه ایشان است.

گفت‌وگو از سعید امینی

انتهای پیام
captcha