کد خبر: 4220595
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۶
توصیه خانواده شهید سلیمانی به نامزدهای انتخابات ریاست‌ جمهوری؛

شهید سلیمانی سرمایه‌ای ملی و فراجناحی است

خانواده شهید سلیمانی در بیانیه‌ای ضمن تأکید براینکه شهید سلیمانی سرمایه‌ای ملی و فراجناحی است، اعلام کرد: حضور و مشارکت پرشور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری می‌تواند ضمن خنثی کردن توطئه‌های آشکار و پنهان دشمنان، افزایش همبستگی اجتماعی و تقویت وحدت ملی را همراه داشته باشد.

بیانیه خانواده شهید سلیمانی

به گزارش ایکنا، خانواده شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت رئیس‌جمهور مردمی و خستگی‌ناپذیر جناب آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان (رحمت الله علیهم) عموم مردم ایران را داغ‌دار کرد.

به‌رغم ابعاد سوگ‌ناک این حادثه بزرگ، تشییع باشکوه «شهیدان پرواز اردیبهشت» به صحنه «صبر، استقامت و ایستادگی» مردم ایران تبدیل شد و اکنون نیز همگی در آستانه انتخاباتی سرنوشت‌ساز قرار داریم.

در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خانواده شهید سلیمانی بنابر وظیفه اجتماعی خود، نکاتی را فروتنانه خدمت ملت عزیز ایران تقدیم می‌کند:

الف: حضور و مشارکت پرشور ملت ایران می‌تواند ضمن خنثی کردن توطئه‌های آشکار و پنهان دشمنان، افزایش همبستگی اجتماعی و تقویت وحدت ملی را همراه داشته باشد.

ب: نامزد‌های محترم این انتخابات که می‌بایست متعهد به خدای متعال، اسلام عزیز و قانون اساسی باشند، بهتر است برای هرچه سالم‌تر برگزار شدن این انتخابات، از درگیری‌های تنش‌زا، بیهوده و بی‌حاصل خودداری کنند.

ج: چنانچه نامزدها، طرفداران و علاقه‌مندان آنان قصد دارند در این رقابت از شهید عزیزمان سخن بگویند، توجه خود را معطوف به تبیین اندیشه، اصول و مبانی مکتب حاج قاسم کنند و از بیان سخنان نادرست، پرهیز نمایند.

شهید سلیمانی سرمایه‌ای ملی و فراجناحی است؛ مردم نیز ایشان را با این ویژگی می‌شناسند و انتظار دارند در رقابت‌های انتخاباتی، این مهم ملاحظه و رعایت شود؛ ان‌شاءالله.»

بیانیه خانواده شهید سلیمانی

انتهای پیام
captcha