کد خبر: 4220913
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۲
سید شهاب‌الدین صدر:

شهید رئیسی به ظرفیت مردمی در حل مشکلات ایمان داشت

فعال سیاسی اصولگرا گفت: شهید آیت‌الله رئیسی در هر مقطع و مسئولیتی به ظرفیت‌های مردمی ایمان داشت و معتقد بود با اتکا به مردم می‌توان مشکلات را حل کرد و کشور را در مسیر رشد و پیشرفت قرار داد.

سید شهاب الدین صدر

سید شهاب‌الدین صدر، کارشناس سیاسی و فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، درباره جایگاه مردم در دولت شهید رئیسی گفت: آیت‌الله رئیسی نگاه مثبتی به مردم داشت و همواره تأکید می‌کرد مردم باید در اداره امور کشور نقش بسزایی داشته باشند و با همین نگاه عنوان مردمی را برای دولتش برگزید.

وی افزود: با شناختی که از شهید رئیسی دارم او را فردی بااخلاق، اهل خضوع و مردمی می‌دانم و به شدت رابطه خوبی با مردم داشت و به گره‌گشایی از مشکلات زندگی مردم علاقه‌مند بود.

این فعال سیاسی اصولگرا بیان کرد: شهید رئیسی در هر سمت و مسئولیتی که قرار داشت هرگز ویژگی مردمی‌بودن خود را از دست نداد؛ چه زمانی که رئیس قوه قضائیه بود و چه زمانی که به رئیس‌جمهوری رسید. در هر مقطع و مسئولیتی به ظرفیت‌های مردمی ایمان داشت و معتقد بود با اتکا به مردم می‌توان مشکلات را حل کرد و کشور را در مسیر رشد و پیشرفت قرار داد.

صدر با بیان اینکه همه طیف‌ها و سلایق سیاسی به شخصیت مردمی شهید رئیسی باور دارند و بر آن تأکید کرده‌اند، گفت: رئیس‌جمهور فقید اجازه نداد مسئولیت و جایگاه سیاسی و اجتماعی، منجر به کبر و غرور او شود تا مبادا از بالا به پایین به مردم بنگرد و بین خود و مردم فاصله ببیند، پس او همیشه خود را برخاسته از میان مردم و طبقه مستضعف می‌دانست و برای رفع محرومیت تلاش می‌کرد. 

انتهای پیام
captcha