کد خبر: 3615392
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
گروه بین‌الملل: سه پژوهش‌ قرآنی تخصصی برتر در عراق طی نشستی در حاشیه سومین روز هفتمین جشنواره فرهنگی «سفیر» در مسجد کوفه انتخاب و معرفی شد.
برگزاری مسابقه پژوهش های قرآنی در کوفه
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) به نقل از خبرگزاری قرآنی قاف، نشست بررسی پژوهش‌های قرآنی 11 تیرماه در حاشیه هفتمین جشنواره سفیر فرهنگی در مصلای «مسلم بن‌عقیل» مسجد کوفه به ریاست «محمد جواد الطریحی» برگزار شد.
سید‌عادل الیاسری، رئیس واحد قرآن مسجد کوفه طی سخنانی در این مراسم تصریح کرد: مسابقه پژوهش‌های قرآنی برای پنجمین سال متوالی در حاشیه برگزاری جشنواره فرهنگی سفیر و در راستای فعالیت‌های قرآنی این مسجد برگزار شد.
وی افزود: 13 پژوهش قرآنی در این مسابقه شرکت کردند که از بین آنها سه پژوهش رتبه‌های برتر را به خود اختصاص داد.
الیاسری همچنین تصریح کرد: عماد البخیتاوی به عنوان مؤلف اولین پژوهش برتر این مسابقه معرفی شد و جاسم محمد عبود و خانم جنان ناظم حمید به طور مشترک دوم شدند و کاطع جارالله سطام نیز سوم شد.
وی در پایان اظهار کرد: فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی مانند مسابقات سراسری تلاوت و حفظ قرآن کریم و همچنین مسابقات تلاوت قرآن در دانشگاه‌ها از دیگر فعالیت‌های دارالقرآن کریم مسجد کوفه است.
یادآور می‌شود، هفتمین جشنواره فرهنگی سفیر با مشارکت کشورهای بحرین، عمان، لبنان، عربستان و دیگر کشورها جمعه، نهم تیرماه در مسجد کوفه آغاز به کار کرد و تا یکشنبه، یازدهم تیر ادامه داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: