کد خبر: 3657541
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
در نمایشگاه مطبوعات صورت گرفت؛
گروه بین‌الملل: «صالح غریب»، رئیس بخش فرهنگ و هنر روزنامه «الشرق» قطر از غرفه ایکنا در نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد.
بازدید فعال رسانه‌ای قطر از غرفه ایکنابه گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مصلای امام خمینی(ره)، محل برگزاری بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات؛ صالح غریب در بازدید از غرفه ایکنا در جریان روند تولید اخبار و فعالیت‌های این خبرگزاری قرار گرفت.

این فعال رسانه‌ای قطری، زبان‌های متعدد ایکنا را از امتیازات مهم این رسانه خبری دانست و بر ضرورت همکاری میان خبرگزاری ایکنا و روزنامه الشرق قطر تأکید کرد.

رئیس بخش فرهنگ و رسانه روزنامه الشرق، در ادامه، از بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات در ایران به‌عنوان یک رویداد مهم یاد کرد و حضور گسترده مطبوعات و خبرگزاری‌ها در این نمایشگاه را بیانگر اهمیت جایگاه رسانه در جامعه ایران دانست.

صالح غریب در بخش دیگری از این گفت‌وگو به میزان اهتمام رسانه‌های قطری به مسائل دینی و قرآنی به‌عنوان یک کشور اسلامی پرداخت و در ادامه مطالبی درباره تحریم قطر از سوی چهار کشور عربستان، مصر، بحرین و امارات بیان کرد.

وی گفت: در زمانی که کشورهای عربی، قطر را از همه طرف تحریم کرده‌اند، ایران همچون یک کشور دوست و برادر، همکاری همه‌جانبه‌ای با ما داشته و راه‌های هوایی و بنادر خود را به روی قطر گشوده است/.

شیفت شب/لطفا ساعت 21 منتشر و نمایه شود//بازدید فعال رسانه‌ای قطر از غرفه ایکنا/ تأکید بر همکاری دوجانبه + عکس

شیفت شب/لطفا ساعت 21 منتشر و نمایه شود//بازدید فعال رسانه‌ای قطر از غرفه ایکنا/ تأکید بر همکاری دوجانبه + عکس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: