کد خبر: 3748813
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸

نوای لبیک یا زینب(س) در 317 آستان امامزاده طنین‌انداز می‌شود

گروه جامعه ــ مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف با بیان اینکه همایش رهروان زینبی (س) امروز همزمان با روز دوازدهم ماه محرم در 317 امامزاده و بقعه متبرکه برگزار می‌شود، تجدید بیعت بانوان انقلابی با حضرت زینب (س) را از اهداف این همایش دانست.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام سیدمحمد کاظم موسوی متقی، مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف درباره برگزاری همایش رهروان زینبی(س) در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه اظهار کرد: این همایش امروز همزمان با روز دوازدهم ماه محرم در 317 امامزاده و بقعه متبرکه سراسر کشور برگزار می‌شود و نوای لبیک یا زینب(س) در این آستان‌های مقدس طنین‌انداز می‌شود.

وی با بیان اینکه معمولا یک امامزاده شاخص در هر شهرستان انتخاب می‌شود و بانوان از سراسر شهرستان در آن امامزاده حضور می‌یابند، گفت: این همایش عصر امروز، 31 شهریورماه، آغاز و تا اذان مغرب و عشاء ادامه می‌یابد.

مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه همایش رهروان زینبی(س) ویژه بانوان است، تصریح کرد: در برگزاری این همایش با جامعه بسیج زنان و حوزه‌های علمیه بانوان همکاری داشته‌ایم.

حجت‌الاسلام موسوی متقی تبیین جایگاه حضرت زینب(س)، تجدید بیعت بانوان انقلابی با حضرت زینب(س)، دفاع از حریم حجاب و عفاف، تعالی خانواده و ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی را از اهداف همایش رهروان زینبی (س) برشمرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha