کد خبر: 3827692
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
سریال تازه شبکه دو سیما با موضوع فرزندپروری و مبارزه با اعتیاد؛
گروه هنر ــ تصویربرداری سریال «در کنار هم٢» به تهیه‌کنندگی آرزو ابوحمزه با محوریت موضوع فرزندپروری و مبارزه با اعتیاد از نیمه گذشت.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سریال تلویزیونی «در کنار هم ۲»، این مجموعه، سریال جدیدی از گروه خانواده شبکه دو سیماست که به سفارش ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری و شبکه دو سیما مراحل تولید خود را سپری می‌کند. این سریال با محوریت موضوعاتی همچون شیوه‌های فرزند پروری، بررسی خانواده‌های مستبد و سهل انگار، تشریح ویژگی‌های خانواده مستعد اعتیاد و... در ۴۰ قسمت ٢٥ دقیقه‌ای روایت می‌شود. این سریال به تهیه‌کنندگی آرزو ابوحمزه پیش از این در یک فصل ۴۰ قسمتی تولید و از شبکه دو سیما پخش شده است و فصل دوم آن، داستان خانواده رستم سالاری و دو فرزندش را دربرمی‌گیرد که بنا به دلایلی در یک خانه ساکن می‌شوند و ماجرا‌هایی میان آن‌ها شکل می‌گیرد.
خشایار راد، افسانه ناصری، رامین ناصر، نصیر، آرش نوذری، سوزان عزیزی روشنک عجمیان، فرزاد حاتمیان، مهسا کریم زاده، حامد تهرانی، طناز دهقان، سالار کریمخانی، آرمان پیراسته، هدیه آزیده هاک و... گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می‌دهند.
شاهرخ باقری نژاد به عنوان سرپرست نویسندگان و شاهرخ باقری نژاد و محمدرضا عباس نژاد به عنوان نویسنده «در کنار هم ۲» را همراهی می‌کنند. کارگردانی آن را نیز در حال حاضر داریوش جهانگیری برعهده دارد. این سریال این روز‌ها در لوکیشن خانه‌ای در شرق تهران در حال تصویربرداری است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: