کد خبر: 3856569
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

تقدیر وزیر فرهنگ از همدلان تدوین تشکیل کانون سراسری فرهنگ، هنر و رسانه

گروه شبکه اجتماعی ــ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی از اهتمام، همدلی و همراهی تمامی صنوف فرهنگی و هنری و رسانه‌ای در تدوین پیش‌نویس «دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت انجمن‌های فرهنگ، هنر و رسانه کشور» تشکر کرد.

تقدیر وزیر فرهنگ از همدلان تدوین تشکیل کانون سراسری فرهنگ، هنر و رسانه

به گزارش ایکنا، سید عباس صالحی در این توئیت آورده است: فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای در تأسیس: انجمن سراسری کشوری، کانون انجمن‌های همگن، کانون فراگیر سراسری فرهنگ، هنر و رسانه موانع جدی داشتند.

مصوبه هیئت دولت موانع را برداشت: از همراهی و همدلی صنوف فرهنگی و هنری و رسانه‌ای در تهیه و تدوین پیش‌نویس مصوبه سپاسگزارم.

چندی پیش با همراهی و مشارکت نمایندگان خانه سینما، خانه موسیقی، خانه تئاتر، انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران، انجمن عکاسان ایران، انجمن صنفی طراحان گرافیک، انجمن هنرمندان سفالگر ایران، انجمن خوشنویسان ایران، انجمن ویراستاران، انجمن داستان‌نویسان، انجمن هنرمندان نقاش، انجمن تصویرگران ایران و موافقت و امضای وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش‌نویس تصویب‌نامه و دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت انجمن‌های فرهنگ، هنر و رسانه کشور تهیه و به هیئت دولت تقدیم شده بود که روز یکشنبه، ۱۹ آبان‌ماه، در جلسه هیئت دولت بررسی و با اتفاق آرا تصویب شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha