کد خبر: 3878821
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
نود و پنجمین شماره نشریه «الرساله» با گفته‌های سردار سلیمانی درباره جنگ 33 روزه لبنان از سوی مؤسسه علوم اسلامی «الغری» نجف در عراق چاپ و منتشر شد.

به گزارش ایکنا به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این شماره از الرساله، که به تحولات منطقه و فرامنطقه‌ای پرداخته است، با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در عراق از سوی مؤسسه علوم اسلامی «الغری» نجف منتشر شد.

در این شماره از مجله به دیدار صاحبان مواکب حسینی با مقام معظم رهبری پرداخته شده و با تیتر و تصویری از مقام معظم رهبری قدردانی شده و تشکر معظم‌له از مردم عراق در پذیرایی از زائران اربعین آمده است.

این شماره علاوه بر بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) محورهای دیگری را نیز مورد تحلیل و بررسی قرار داده است.

گفته‌های سردار حاج قاسم سلیمانی درباره جنگ 33 روزه لبنان، پرونده سوریه در مرحله پس از جنگ، نقشه آمریکا در عراق، حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی و ثروت و نفت حکومت‌های عربی، «گورهای دسته‌جمعی؛ جرایم باقیمانده داعش در عراق» و گفت‌وگو با رئیس دانشکده علوم سیاسی دانشگاه «نهرین» عراق از جمله مطالب این مجله است.

بنا بر اعلام این خبر، مجله الرساله با هدف ارائه محورهای سیاسی و تحلیلی جهان اسلام چاپ می‌شود. این نشریه با دارا بودن مخاطبان خاص خود توانسته است که نقش خوبی را در میان اصحاب علمی و سیاسی، که بیشتر از قشر روحانیون هستند، ایفا کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: