کد خبر: 3901011
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
جهانپور خبر داد:
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی یک هزار و ۸۶۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد و گفت: با احتساب این موارد جدید، تعداد کل مبتلایان به این بیماری به ۱۳۳هزار و ۵۲۱ نفر رسید.

شناسایی 1869 مورد ابتلای جدید به کرونا / فوت 59 بیمار طی 24 ساعت گذشتهبه گزارش ایکنا، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از شناسایی یک هزار و ۸۶۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد و گفت: با احتساب این موارد جدید، تعداد کل مبتلایان به ۱۳۳ هزار و ۵۲۱ نفر رسید.

وی افزود: از بین مبتلایان جدید ۳۸۶ مورد بستری و یک هزار و ۴۸۳ مورد درمان‌های سرپایی این بیماری را دریافت کردند.

جهانپور یادآور شد: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۵۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۳۵۹ نفر رسید. خوشبختانه تاکنون ۱۰۴ هزار و ۷۲ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

جهانپور یادآور شد، دو هزار ۲۶۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. ضمن اینکه تاکنون ۷۸۱ هزار و ۲۸۶ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

وی با بیان اینکه وضعیت استان خوزستان همچنان قرمز است، گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته در ۱۴ استان موارد فوتی صفر و در ۶ استان فقط یک مورد فوتی گزارش شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: