کد خبر: 3907697
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹
دبیرکل جنبش «النجباء» عراق اعلام کرد که ایالات متحده از طریق سازمان ملل و دیگر نهادهای بین‌المللی به جنایت‌های خود مشروعیت می‎بخشد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای جنبش مقاومت اسلامی عراق(نجباء) در تهران، شیخ اکرم الکعبی،‌ دبیرکل نُجَباء در نوشتاری به بیان تاریخ سه مرحله‌ای ایالات متحده پرداخت و تأکید کرد که خوی کنونی آمریکا ریشه در ماهیت وحشیانه و جنایتکارانه آن دارد.

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در پیامی توئیتری با انتقاد از برخی اظهارات دال بر متمدن بودن آمریکا، نوشت: امروزه آمریکا ماهیت جنایتکارانه خود را برملا کرده است، گرچه این مسئله به هیچ وجه عجیب نبوده و تاریخ آمریکا بیانگر همین نکته است.

چگونگی اشغال آمریکا توسط افراطی‌ها

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» به سه مرحله مهم در تاریخ آمریکا اشاره کرد و افزود: در مرحله اول افرادی با چهره سفید اما قلب‌هایی سیاه، از تمام کشورهای اروپایی گرد هم آمدند تا کشور سرخ‌پوستان دل‌پاک را اشغال کنند و علاوه بر کشتار آن‌ها، انواع ویروس‌ها و بیماری‌ها را در میان‌شان شیوع دهند.
وی افزوده است: در نتیجه این اقدامات، از ساکنان اصلی آمریکا تنها ۱۰ درصد به جا ماندند. پس از آن بود که نیاز به برده‌داری را احساس کردند و لذا میلیون‌ها سیه‌چرده صلح‌طلب و سلیم‌النفس از کوچک و بزرگ را به اسارات گرفته و به بردگی خود درآوردند.
فرمانده عالی‌رتبه مقاومت عراق در جمع‌بندی مرحله اول از تاریخ آمریکا آورده است: در نهایت اختلاف و دودستگی بین سفیدپوستان موجب شد که هر یک، بخشی از این سیاه‌پوستان را به عنوان نیروهای جنگی به کار گرفته و با وعده آزادی، آن‌ها را فریب دهند. این نزاع زمانی به پایان رسید که آمریکا به ماهیت وحشی‌گرانه خود بازگشت.

پیام نسل‌کشی در هیروشیما و ناکازاکی چه بود؟

شیخ اکرم الکعبی مرحله دوم تاریخ آمریکا را در جدایی عناصر رادیکال از قاره پیر (اروپا) برجسته دانست و نوشت: آن‌ها در این دوره درصدد دستیابی به سلاح‌های نابودگر و کشنده برآمدند و از آن برای نسل‌کشی ملت‌ها در هیروشیما و ناکازاکی استفاده کردند.
وی هدف آمریکا از این نسل‌کشی در ژاپن را ارسال پیام مبنی بر عدم اغماض در برخورد با دشمنان برشمرده و خاطرنشان کرده است: هدف اصلی، تثبیت آمریکا به عنوان تنها حاکم جهان و لزوم تبعیت همگان از این کشور بود.

کارکرد سازمان ملل برای آمریکا چیست؟

دبیرکل نُجَباء در تشریح نقطه‌عطف سوم تاریخ جنایتکارانه آمریکا آورده است: این رژیم با هدف مشروعیت بخشیدن به جنایت‌هایش به تأسیس سازمان ملل و نهادهای بین‌المللی اقدام کرد؛ سازمان‌هایی که به منزله حیاط‌خلوت واشنگتن بودند.
شیخ اکرم الکعبی در پایان تصریح کرده است: آمریکا این‌چنین با سوءاستفاده از ظرفیت‌های یادشده به اشغال کشورها و نابودی و سرقت ثروت‌شان به نام آزادی و دموکراسی اقدام می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: