کد خبر: 3914206
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
«مهیرا» می‌گوید مطمئناً این دنیا گذرا است، ثروتمند یا فقیر، سالم یا بیمار، در انتها باید دنیا را ترک کنیم، اما می‌خواهیم به عنوان مسلمانانی از دنیا برویم که تمام تلاش خود را برای زندگی خوب به بهترین وجه و به هر حد ممکن انجام داده‌ایم.

زوج مسلمان؛‌ کارخانه تولید امید در بوسنی

به گزارش ایکنا از بوسنی و هرزگوین، «اسد» جوانی مؤمن و درس خوانده علوم اسلامی بود و در مسجد فعالیت می‌کرد. همانجا با «مهیرا» آشنا شد و سال ۲۰۰۷ ازدواج کردند.

چند سال اول همه چیز عالی بود تا آنکه بعد از به دنیا آمدن فرزند دوم ناگهان اوضاع دگرگون شد.
یک روز صبح بعد از مراسم عید فطر معلوم شد که اسد ناگهان به بیماری ام اس پیش‌رونده مبتلا شده و به سرعت تمام حرکت خود را از دست خواهد داد و ...
اما این پایان ماجرا نبود، بلکه آغاز داستان عاشقانه‌های اسد و مهیرا بود. داستان ایمان، امید به آینده، امید به رحمت و آمرزش خدا و باور به قیامت.
دو سال پیش مهیرا و اسد با وجود همه سختی‌ها به حج رفتند و چه داستان‌هایی که از حج‌شان ندارند. چندی پیش بعد از یک دهه بیماری با کمک خیّران، خانه‌شان به آسانسور مجهز شد و مهمیرا گفت دیگر برای ادامه زندگی غمی ندارد.
اسد و مهیرا امروز نماد عشق‌ورزیدن هستند. سفر می‌روند و برای فرزندانشان و جامعه، عشق تولید می‌کنند و از هر فرصتی برای امید دادن بهره می‌برند. آنها کارخانه تولید امید برای بوسنیایی‌ها شده‌اند.

زوج مسلمان؛‌ کارخانه تولید امید در بوسنی

زوج مسلمان؛‌ کارخانه تولید امید در بوسنی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: