کد خبر: 3927287
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری، از برگزاری دوره آموزش‌های تکمیلی خادمان فرهنگی عمره و اعتاب مقدسه خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی اخویان، مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری، از برگزاری دوره آموزش‌های تکمیلی خادمان فرهنگی عمره و اعتاب مقدسه خبر داد و اظهار کرد: دومین دوره آموزش بدو خدمت روحانیون عتبات عالیات و دوره آموزش تکمیلی مداحان عتبات عالیات و خادمان فرهنگی عمره مفرده برگزار می‌شود.

مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری با بیان اینکه انتخاب واحد اولین دوره آموزشی در فروردین ماه 1399 انجام گرفت، گفت: انتخاب واحد دومین دوره آموزشی در روزهای سوم تا هشتم آبان ماه 1399 برگزار می‌شود که علاقه‌مندان باید برای ثبت‌نام در این دوره آمادگی قبلی داشته باشند.

وی گفت: از آنجای که سرفصل‌های جدید آموزش خادمان فرهنگی حج و زیارت به تصویب رسیده و به مرحله اجرا نزدیک شده است، لازم است خادمان فرهنگی عمره و اعتاب مقدسه که از زمان معرفی آنان به مدیریت آموزش بیش از سه سال گذشته و آموزش‌های آنان ناقص مانده، براساس تقویم آموزشی دوره دوم آموزش اقدام کنند.

اخویان اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای نام نویسی در این دوره آموزشی به نشانی اینترنتی http://amoozeshbeseh.ir/CourseList/ShowCourses/69 مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: