کد خبر: 3929202
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
براساس شنیده‌ها زمان برگزاری نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت ارشاد، که هر ساله در بهمن‌ماه برگزار می‌شود، تغییراتی کرده و زودتر از زمان مقرر برگزار خواهد شد.

تغییر احتمالی زمان برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت

به گزارش ایکنا، طی روزهای گذشته مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد از مجازی شدن نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت خبر داده و علت آن را گسترش شیوع ویروس کرونا در کشور اعلام‌ کردند. همچنین اعلام شد، ثبت‌نام برای حضور در آزمون از آذرماه آغاز می‌شود تا مقدمات برای برگزاری آزمون در بهمن‌ماه فراهم شود.

با گذشت چندین روز از آن اظهارات شنیده می‌شود که زمان برگزاری این آزمون دچار تغییراتی خواهد شد و در صورت نهایی ‌شدن این تغییرات اطلاع‌رسانی در مورد آن هم صورت خواهد گرفت. بر اساس شنیده‌ها زمان برگزاری نوزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت ارشاد که هر ساله در بهمن‌ماه برگزار می‌شود، تغییر کرده و در دی‌ماه برگزار خواهد شد.

یکی از دلایل این تغییر احتمالی تراکم بالای برنامه‌های معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد در بهمن‌ماه و به خصوص برگزاری احتمالی نمایشگاه‌ مجازی قرآن کریم است که باعث شده آزمون سراسری قرآن و عترت یک ماه زودتر برگزار شود.

با وجود اینکه این خبر هنوز به تأیید مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد نرسیده است، اما پیش‌بینی‌ می‌شود این‌ تغییر زمان نهایی شده باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: