کد خبر: 3929609
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
برنامه به رنگ خدای شبکه رادیویی ایران، بعد از ظهر اولین جمعه پس از فقدان علی‌رضا فتحی‌پور، فعال قرآنی و رسانه‌ای را به یادبود او اختصاص داد.

به گزارش ایکنا، برنامه به رنگ خدا، جمعه‌ها، ساعت 15 به مدت 45 دقیقه با اجرای مرحوم علی‌رضا فتحی‌پور که به داستان‌های قرآنی و تطبیق آن با سبک زندگی دینی می‌پرداخت به روی آنتن رادیو ایران می‌رفت.

مرحوم فتحی‌پور، سال‌ها کارشناس این برنامه بود و با به‌روز کردن موضوع‌های دینی برای استفاده در زندگی فردی و اجتماعی صحبت‌های شیرینی داشت و این برنامه مخاطبان خود را یافته بود.

به رنگ خدا، امروز رنگ و بوی دیگری داشت و در این هفته به صورت زنده و با هدف گرامیداشت یاد فتحی‌پور به تهیه‌کنندگی عبدالله علایی و با اجرای محمد نصرآبادی پخش شد.

تعدادی از مخاطبان همیشگی این برنامه با برقراری تماس تلفنی به بیان احساسات خود در فقدان مرحوم فتحی‌پور پرداختند و جمعی از دوستان و همکارانش در رسانه ملی نیز نکاتی را از منش، رفتار و زندگی وی به ویژه لحظات آخر زندگی‌اش که به دوستانش سفارش مداومت بر تلاوت آیة‌الکرسی را کرده بود، بیان کردند.

علیرضا فتحی‌پور، مدیر گروه علوم قرآنی رادیو قرآن، ۱۹ مهرماه، پس از مدت تحمل یک دوره بیماری، در ۴۸ سالگی دار فانی را وداع گفت و به سوی معبود خود شتافت.

از فعالیت‌های مرحوم فتحی‌پور در صداوسیما می‌توان به کارشناس‌مجری برنامه ترنم آیات، راز آسمان، راز آفرینش و ... رادیو قرآن، برنامه به رنگ خدا در رادیو ایران، مجری‌کارشناس برنامه اردیبهشت شبکه چهار سیما، مجری‌کارشناس برنامه‌های قرآنی بشارت، به سوی ظهور همچنین برنامه تلویزیونی روز خدا اشاره کرد که توانست با مهارت خود در اجرا مخاطبان فراوانی را از آن برنامه‌های دینی تلویزیون کند. همچنین او حافظ کل قرآن کریم و از قاریان خوش‌صوت کشورمان بود و پیش از این، سابقه سردبیری خبرگزاری شبستان را داشته است. پیکر مرحوم علیرضا فتحی‌پور در زادگاهش، همدان به خاک سپرده ‌شد.

در ذیل فایل صوتی برنامه به رنگ خدای 25 مهرماه 99 رادیو ایران بارگذاری شده است.

 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: