کد خبر: 3955491
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
نتایج اولیه فینال رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و دعا و مناجات‌خوانی سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در بخش آقایان اعلام شد و بر اساس آن حبیب صداقت از وزارت علوم، رتبه اول رشته قرائت تحقیق را به دست آورد.

اعلام نتایج اول فینال رشته‌های جشنواره ملی قرآن دانشجویان

به گزارش ایکنا، مرحله فینال رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و دعا و مناجات‌خوانی از مجموعه رشته‌های سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در بخش آقایان روز گذشته به صورت وبیناری با مشارکت 15 نفر(پنج نفر در هر رشته) برگزار شد.

با پایان یافتن این مسابقات، صفحه مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، میزبان این دوره، نفرات برتر این رشته‌ها را با عنوان «نتایج اولیه» منتشر کرده است. به نظر می‌رسد استفاده از عبارت نتایج اولیه به خاطر اعتراضات احتمالی شرکت‌کنندگان استفاده شده است.

بر اساس آنچه اعلام شده است در رشته قرائت تحقیق،‌ حبیب صداقت از وزارت علوم، حمیدرضا نصیری از دانشگاه پیام نور و سیدمحمد حسینی‌پور از وزارت علوم، رتبه‌های اول تا سوم را به دست آورده‌اند.

در رشته قرائت تحقیق نیز مهدی عبرتی از دانشگاه فرهنگیان، امیرحسین انواری از دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مهدی جوزی از دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب رتبه‌های برتر شده‌اند.

در رشته دعا و مناجات‌خوانی حسن نجف‌زاده از دانشگاه علوم و معارف اسلامی، امیرحسین مبارکی از وزارت بهداشت و احمدرضا کیوانی‌هفشجانی از وزارت علوم به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را دریافت کرده‌اند.

این مسابقات در نوبت بعدازظهر امروز در بخش بانوان پیگیری می‌شود و با برگزاری آزمون بخش معارفی در روز پنجم اسفندماه، بخش رقابتی سی و پنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان به پایان می‌رسد.

بر اساس برنامه، اختتامیه این دوره از جشنواره در ایام نزدیک به بعثت پیامبر اکرم(ص) برگزار می‌شود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: