کد خبر: 3962477
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵
جشنواره ملی «ایران‌بانان» با همکاری شورای هماهنگی و دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌شود.

جشنواره ایران‌بانان

به گزارش ایکنا؛ دبیرخانه جشنواره ایران‌بانان از انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دعوت کرده است که گزارش برنامه‌ها و عملکرد‌های دوسالانه خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

فعالیت‌های نوروزی (سمن‌ها، سین هشتم)، میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، توانمندسازی و جذب مشارکت‌های مردمی، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، فعالیت در مناطق کم‌برخوردار روستایی و فعالیت‌های زمان بحران، محور‌های این جشنواره هستند.

شرکت در این فراخوان برای انجمن‌های حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزاد است و گزارش‌های دریافتی در قالب فرمت ارسالی دبیرخانه پذیرفته می‌شود. همچنین گزارش‌های دریافتی باید به نشانی دبیرخانه و نشانی تلگرامی اعلامی جشنواره ارسال شود.

مهلت ارسال آثار، از اردیبهشت‌ماه تا ۲ مرداد ۱۴۰۰ است، انتخاب و داوری آثار ۱۶ تا ۲۰ مرداد انجام می‌شود و اختتامیه جشنواره ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

دبیرخانه این جشنواره در تهران، خیابان آزادی، تقاطع یادگار امام وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ساختمان شماره ۲ دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد واقع شده است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: