کد خبر: 3964172
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
واحد قرآن آستان مقدس عباسی در آستانه ماه مبارک رمضان از بانوان علاقه‌مند به برنامه‌های قرآنی برای شرکت در برنامه قرآنی این آستان دعوت به عمل آورد.

به گزارش ایکنا به نقل از شبکه جهانی الکفیل، سیده‌فاطمه الموسوی، مسئول واحد قرآنی آستان عباسی درباره برنامه‌های قرآنی این واحد در ماه مبارک رمضان گفت: در آستانه حلول ماه مبارک رمضان به منظور ادامه برنامه‌های قرآنی در ماه بهار قرآن، محفل انس با قرآن مجازی با عنوان «قوت القلوب» به مدت یک ساعت در روز از طریق برنامه(google meet) برگزار می‌شود.
 
وی افزود: در اثنای این برنامه، بخش‌هایی درباره تقویت ارتباط مؤمنانه با قرآن کریم و بهره بردن از این بستر در استفاده از کتاب خدا در ماه پر برکت رمضان ارائه می‌شود.
 
الموسوی اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و محدودیت در برگزاری محافل قرآنی به صورت حضوری، برای حفظ سلامتی قرآن‌دوستان تصمیم گرفته شده که امسال برنامه انس با قرآن بانوان به صورت مجازی برگزار شود.
 
شایان ذکر است واحد قرآنی آستان مقدس عباسی فعالیت‌های قرآنی مجازی بسیاری مانند ختم‌های قرآن، محافل انس با قرآن، جلسات قرآنی، مسابقات قرآنی در طول ایام سال برگزار می‌کند. این واحد همچنین با ارائه اطلاعات مختلف فقهی، قرآنی و بهداشتی، سهم بزرگی در غنی شدن اندیشه بانوان مؤمن در زمینه فرهنگ قرآنی و دینی ایفا می‌کند.
 
این واحد همچنین دوره‌های آموزشی برای تصحیح قرائت قرآن را برگزار می‌کند و تا کنون بیش از 1500 بانوی قرآن‌دوست از داخل عراق و خارج از این کشور در دوره‌های قرآنی آستان عباسی شرکت کرده‌اند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: