کد خبر: 3968762
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳
رئیس مرکز مطالعات فلسطین ریاست جمهوری:
صفی‌الله رمضانخانی، رئیس مرکز مطالعات فلسطین در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز معلم اعتلای فرهنگ و اندیشه اسلامی را در گرو تلاش هدفمند معلمان و اساتید دانست.

به گزارش ایکنا به نقل از مرکز مطالعات فلسطین ریاست جمهوری، متن پیام بدین شرح است:

به نام خداوند جان و خرد

«مَنْ وَقرَ عالِماً فقدْ وَقرَ ربَّه»

هرکس دانشمندی را گرامی بدارد، بی‌گمان پروردگارش را گرامی داشته است.  امام علی (ع)

۱۲ اردیبهشت ماه و روز معلم یادآور شکوه و عظمت فرهیختگانی است که در پرتو شمع وجود خود، زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته و با تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم، آینده‌سازان را برای تحقق چشم‌اندازهای آینده می‌پرورانند.

بدون تردید اعتلای فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمان و اساتیدی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد شهید مطهری اهتمام می‌ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.

اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته معلم را خدمت همه معلمان و اساتید فرهیخته و فرهنگ‌آفرین کشور که دلسوزانه و متعهدانه در انجام وظایف  معلمی در تلاش هستند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم؛ به ویژه آنان که در این ایام در بستر آموزش مجازی، واحدهای درسی را به صورت مرتب و مستمر دنبال کردند و نگذاشتند عدم حضور فیزیکی به تعطیلی مدرسه و دانشگاه بیانجامد.

 امیدوارم معلمان و اساتید در پناه خداوند متعال، در تربیت و تعلیم فرزندان عزیز و آینده سازان میهن اسلامی‌مان همواره موفق و سلامت باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: