کد خبر: 3997936
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
جمعیت الوفاق بحرین در سالگرد توافق عادی‌سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: این توافق غیرقانونی و یک جنایت است و همه بحرینی‌ها در این موضع توافق نظر دارند.

به گزارش ایکنا به نقل از العهد، جمعیت الوفاق بحرین اعلام کرد که توافق عادی‌سازی روابط بین رژیم حاکم در منامه و رژیم صهیونیستی نشان دهنده موافقت مردم این کشور با آن نیست.

در این بیانیه آمده است این توافق‌نامه تجاوز به تاریخ و اصالت و اسلامیت و گذشته و آینده این کشور است. این جمعیت این توافق را غیرقانونی دانست و اعلام کرد همه بحرینی‌ها به شکل بی‌سابقه توافق دارند که این یک جنایت است.

 در ادامه این بیانیه آمده است که عموم مردم بر دفاع از  فلسطین و ذره ذره خاک آن بیانگر موضع واقعی و محکم مردم بحرین است که نشان می‌دهد هر چیزی که اراده مردم را بیان نمی‌کند و خصومت با ارزش‎های آن بوده، بی‌ارزش است و ادامه این ماجراجویی باعث می‌شود رژیم دور از اراده مردم، هر چه بیشتر از مردم فاصله بگیرد. 

 مردم بحرین همچنان صدای خود را بلند می‌کنند تا همه جهان بشنوند که با وجود سرکوب، محدودیت‌ رسانه‌ها در انتقال تصویر واقعی و واقع‌بینانه از نظر مردم بحرین و استفاده از تروریسم رسمی، با فلسطین، قدس و حقوق مردم فلسطین همراه هستند.

این جمعیت تأکید کرد که مقامات بحرینی تبلیغ می‌کنند که این توافق مبنایی برای همزیستی و صلح در زمانی است که کوچکترین سطح مدارا با مردم و زندانیان مدافع صلح، شهروندی، برابری و حقوق بشر وجود ندارد.

در پایان این بیانیه آمده است: الوفاق معتقد است که این توافق‌نامه راه را برای همکاری‌های امنیتی، نظامی، فکری بین دو طرف باز کرده که ثبات و امنیت را در بحرین، منطقه و جهان تهدید می‌کند و این امر شهروندان بحرینی را در معرض خطر و نگرانی فزاینده قرار می‌دهد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: