کد خبر: 4006051
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
طی مراسمی از کتاب دیجیتالی وزارت آموزش و پرورش با عنوان «زلال تربیت» با محوریت نگاهی به فعالیت‌های اداره‌کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از سال 1392 تا 1400 رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایکنا، در آیین افتتاحیه چهارمین دوره آموزشی توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش سراسر کشور که صبح امروز، ۲۶ مهرماه با حضور علیرضا کاظمی، سرپرست آموزش و پرورش و سایر مسئولان این وزارتخانه به صورت حضوری و پخش زنده شبکه شاد، ویژه رؤسای ادارات و کارشناسان و کارشناسان مسئول قرآن، عترت و نماز سراسر کشور برپا شد از کتاب «زلال تربیت» رونمایی شد. 

زلال تربیت، نخستین کتاب دیجیتالی وزارت آموزش و پرورش با محوریت نگاهی به فعالیت‌های اداره‌کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از سال 1392 تا 1400 است.

این کتاب دارای 50 هزار عکس از 100 ساعت فیلم آموزشی به همراه کتابخانه جامع حاوی همه دستورالعمل‌ها و تجربیات آموزشی علمی در حوزه معاونت پرورشی و تربیتی است که در آن از  چهار تکنولوژی قابل استفاده با تلفن‌ها چون واقعیت افزوده، بهره‌گیری از تکنولوژی سایت لینک، واقعیت مجازی، کتابخانه هوشمند، بهره‌ گرفته شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: