کد خبر: 4008281
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۸

رهبر جنبش الوفاق بحرین بر لزوم وحدت صادقانه برای حل مسائل جهان اسلام بویژه مقابله با توطئه‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا تأکید کرد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از صفحه توییتر آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، رهبر جنبش الوفاق بحرین اعلام کرد: هیچ چیزی موثرتر و سریع‌تر از وحدت صادقانه برای یاری حقیقی و جدی اسلام و مسلمین نیست و هیچ چیزی برای اسلام و مسلمین مهلک‌تر از پراکندگی و تفرقه کلمه و توطئه‌های عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی نیست.

رهبر جنبش الوفاق در توییت دیگری نوشت: ای مسلمانان با دفاعتان از اسلام، تمسکتان به آن و با گرد آمدن به دور کلمه واحده آن از خودتان، ناموستان، سرزمین‌هایتان و عزتتان دفاع کنید. از صاحب این میلاد شریف (نبوی) درس وحدت و همه درس‌های دیگر آن را بگیرید که (بر اساس آنها) خود را در مسیر نهضت خواهید یافت و به اهداف عظیم‌تان خواهید رسید.

وی همچنین در توییت دیگری نوشت: اگر امت به حاشیه رانده شده باقی مانده و عادی‌سازی حکومت‌ها با خصم صهیونیستی نیز بر قوت خود باقی بماند، ما به ننگ و سقوط افتاده و دین حق آسیب می‌بیند. اگر کشوری از مقاومت دست کشد، این کشور و مردمش ساقط شده و شکافی در میان امت حاصل شده و باب شرارتی عظیم به روی دین باز می‌گردد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: