کد خبر: 4022550
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹

مجموعه پوسترهای «معیار مقاومت» منتشر می‌شود

همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، فرهنگسرای اندیشه مجموعه پوسترهای «معیار مقاومت» را بر مبنای معرفی سبک زندگی سردار دل‌ها منتشر می‌کند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه؛ رئیس فرهنگسرای اندیشه با اشاره به دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: در بازه زمانی دو ساله که از شهادت سردار سلیمانی می‌گذرد، تولیدات متنوع فرهنگی و هنری از سوی هنرمندان متعهد و دغدغه‌مند کشورمان ارائه شده و بدین وسیله به سیدالشهدای مقاومت عرض ادب کردند. همان اندازه که تولید محصولات فاخر در قالب‌های متنوع ادبیات، سینما، تئاتر، هنرهای تجسمی و ... درباره شهید سلیمانی مهم است، بیان سبک زندگی، فعالیت‌های جهادی و عملیاتی او در میدان نبرد، تلاش برای قدرتمند کردن جبهه مقاومت و سلوک معنوی ایشان اهمیتی دوچندان دارد.

وی با اشاره به تولیدات ویژه برای شهادت شهید سلیمانی گفت: فرهنگسرای اندیشه در دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ویژه‌برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده است. در این برنامه‌ها ضمن توجه ویژه به گفتمان و مکتب شهید سلیمانی، بخش‌های مهمی از سخنان، توصیه‌ها و سبک زندگی سردار دل‌ها بازتاب داده شده است

رئیس سابق فرهنگسرای سرو و گلستان از انتشار 40 پوستر ویژه در آستانه شهادت سردار سلیمانی خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های فرهنگسرای اندیشه در دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی انتشار مجموعه پوسترهایی برگرفته از وصیت‌نامه، سبک زندگی و آموزه‌های اخلاقی نهفته در سخنان سردار سیلمانی است که با عنوان کلی «معیار مقاومت» در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد. در این پوسترها سخنانی از رهبر معظم انقلاب در تبیین شخصیت والای سردار سلیمانی، بخش‌هایی از وصیت‌نامه ایشان خطاب به مردم و مسئولین و دل‌نوشته‌های مردم در سوگ شهادت ایشان بازتاب داده شده است. هم‌چنین عکس‌هایی کمتر دیده شده از سردار دل‌ها زینت‌بخش این محصولات شده است.

امین‌زاده تأکید کرد: در این تولیدات، کلیدواژه‌هایی مهم که بیانگر ویژگی‌رفتاری، اخلاقی، معنویت و سلوک و منش شهید سلیمانی است، گنجانده شده و بر مبنای آن روایتی متفاوت از زندگی سردار دل‌ها ارائه شده است. آموزه‌هایی مانند «عاشق شهادت»، «شهید پیروز»، «قهرمان شکست استکبار»، «فدایی رهبر»، «اهل درایت»، «فداکار»، «نوع دوست» و ... در این پوسترها به چشم می‌خورد.

پوسترهای ویژه سالگرد شهید سلیمانی همزمان با ایام شهادت سیدالشهدای محور مقاومت در فضای مجازی منتشر شده و در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد تا بیانگر ابعاد ناگفته و جدیدی از زندگی این قهرمان ملی باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha